513,00 TL
Ürün Kodu: NP1336

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Gold Çizgili Vazoda İyiki Doğdun Pankartlı Tek Dal Beyaz Orkide

Ürün Detayları:


Ürünümüz gold çizgili seramik vazoda, tek dal beyaz orkide, içeisinde pampas otu ve minik yapay mantar kullanılarak siz değerli müşterilerimiz için Şahane Ekibimiz tarafından özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır...

Ürünümüz üzerinde İyiki Doğdun Pankartı ile mesajınızı iletmek içim hazır...

Parlak rengi ve güçlü duruşuyla beyaz orkide, asaletin simgesidir.Orkide, uzun süre güzelliğini koruyabilen bir çiçek türüdür. Bu, hediyenizi unutulmaz kılar.Nadir bulunan bir renkte orkide olduğu için, en dikkat çekici hediye olacaktır.

  • Narinliğine rağmen oldukça dayanıklı bir çiçek olan orkide aynı zamanda uzun ömürlü olmasıyla da kullanışlı bir seçenek olan, beyaz yaprakları ve tomurcuklarıyla baharı müjdeleyen orkide sayesinde sevdiklerinize sevginiz kadar uzun ömürlü bir hediye verebilirsiniz.
  • Uzun ömürlü olmasının yanı sıra yılda birkaç kez çiçek açmasıyla zamansız sürprizler yaratan orkideleri sevdiklerinizde tatlı bir hatıra yaratacak armağanlardandır.
  • Baharın enerjisini taşıyan orkidenin estetik duruşu, dekorasyonları süslemek ve canlılık katmak için de sıklıkla kullanılıyor. Dekoratif bir obje olarak tüm özel günlerde ve sıradan günleri güzelleştirmek için hediye edilmeye oldukça uygun bir seçenektir.
  • Bakımı kolay olan orkidelerle sevdiklerinizi zahmetsiz bir hediyeyle özel hissettirebilirsiniz.

Orkide çiçeği açtığı zaman tüm dikkati üzerine çeken ve muhteşem görüntüsüyle birlikte mis kokusu ile de gönlümüzde taht kuran bir çiçek türüdür. Masumiyeti, saf sevgiyi ve içten gelen en iyi dilekleri simgeleyen beyaz orkideler gold çizgili seramik vazoda sizler için sunuluyor. İster sevdiklerinizin özel günlerinde onları mutlu etmek ve yüzlerinde kocaman bir gülümseme oluşturmak için sipariş edin, isterseniz de kendi yaşam alanlarınızda orkidenin mutluluk saçan pozitif enerjisinden faydalanmak için siparişinizi oluşturun.


Kelebeği andıran yapısı ve canlı rengiyle bulunduğu her ortamı güzelleştirir.Böylesine karakterli ve zarif bu çiçeği en değer verdiklerinize hediye etmek kendilerini çok özel hissetmelerini sağlar.Tüm özel günlerde, kutlama ve tebriklerde, geçmiş olsun hediyesi olarak ya da tamamen kendinizi ve sevdiklerinizi şaşırtacak sebepsiz bir sürpriz için tercih edilebilir.


Birlikte olduğunuz kişiyle sorunlara bakışınız aynı, bulduğunuz çözümler aynıysa; gözlerine baktığınızda sevgiyi, dudaklarına baktığınızda özlemi, yanağına ve tenine dokunduğunuzda aşkı hissediyorsanız bu özel Orkide çiçeğimiz doğru seçenek.

Yükseklik : Yaklaşık olarak 55 ile 60 cm arası cm gösterir

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp