Hakkımızda

İletişim ve Adres bilgileri:

NİHAT PETEK ÇİÇEKÇİLİK TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ.

Ticaret Sicil No: 21193
Mersis no: 0631 1618 4660 0001

 Mağaza: Esentepe Mah. Mahmut Alpagot Bulvarı No:27/A Antakya - Hatay

 Mağaza: Dadaloğlu mah. Kozan Cd. No:360 Yüreğir/Adana

Çağrı merkezi: 08508403677
GSM: +90 541 718 79 76
Whatsapp: 0850 840 36 77Hakkımızda - Nihat Petek Çiçekçilik

1995 yılında Nihat Petek Çiçekçilik olarak Osmaniye'nin güzel ilçesi Kadirli'de yola çıktık. Sevgi ve özenle yetiştirdiğimiz çiçeklerimizle, insanların özel anlarını renklendirmeye kararlıydık. Zaman içinde gösterdiğimiz özveri ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmetimiz, işimizi büyütmemize olanak tanıdı.

2019 yılında Hatay'ın tarih kokan Antakya ilçesinde ikinci şubemizi açarak bu güzel serüvene yeni bir sayfa ekledik. Ancak, 06 Şubat depremiyle birlikte, hem biz hem de çevremizdeki insanlar büyük bir sarsıntı yaşadık. Zorlu bir dönemdi, ancak dayanışma ve azimle ayakta kaldık.

2023 yılında, depremin hemen ardından Adana'da üçüncü şubemizi açarak, çiçeklerimizin güzelliklerini daha geniş bir coğrafyada paylaşmaya karar verdik. Adana ve Kadirli'de çiçek sevgisine olan bağlılığımızı sürdürdük.

Hatay'ın Antakya ilçesindeki mücadelemizi sürdürdüğümüz gibi, Adana'da da yüreğimizi çiçeklerle doldurarak yolculuğumuza devam ettik. Mayıs ayında, Hatay'da yeni bir başlangıç yaparak Kadirli, Antakya ve Adana'nın Yüreğir ilçesinde toplam üç şube ile hizmet vermeye başladık.

Nihat Petek Çiçekçilik olarak, her bir çiçeğin bir hikayesi olduğuna inanıyoruz. Sizlerin özel anlarını renklendirmek, sevinçlerinize ortak olmak ve zor zamanlarda yanınızda olmak bizim için bir onur. Bu güzel yolculukta bize eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Her bir çiçeğimizde sevgimiz, özverimiz ve kalitemizle buluşuyorsunuz. İlerleyen yıllarda da sizlere en güzel çiçekleri sunmaya devam edeceğiz.

Sevgiyle, Nihat Petek Çiçekçilik Ailesi