Akvaryumda İyiki Doğdun Pankartlı Kırmızı Kalanchoe Aranjmanı

653,50 TL
Ürün Kodu: NP1140

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Akvaryum Vazoda İyiki Doğdun Pankartlı Mini Orkide ve Kalanchoe Aranjmanı

Ürün Detayları :


Ürünümüz akvaryum cam vazoda olup, içerisinde 1 adet çift dallı mini orkide, 1 adet kırmızı kalanchoe, minik yapay mantar, pampas otu ve yosun bitkisi ile süslenerek siz değerli müşterilerimiz için Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından sevgi ve özenle hazırlanmıştır...

Ürünümüz üzerinde İyiki Doğdun Pankartı ile mesajınızı iletmek için hazır...

Güneşli bir günde orkide çiçeğinin hoş kokusu ile güne başlayıp da hayattan nasıl keyif alınmaz? Siz de ev ya da iş yerlerinde bulunduğu her yeri güzelleştiren orkide çiçeğini sevdiklerinize hediye ederek hayatlarına güzellik katabilirsiniz. 
Dünyanın en güzel çiçeği de derler adına… Güzelliği ve ihtişamıyla büyüleyen orkideler birçok yerde karşımıza çıkar. Orkidelerin en çok tercih edilen rengi beyaz olsa da orkideler pembe, lila, mavi ve turuncu renkleriyle de ön plana çıkar. Şık bir saksıdaki orkide ile evinizi, ofisinizi süleyebilir; sevgilinize hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz.

Romantik aşkların da bir sembolü olan mini mor orkidenin sahip olduğu göz alıcı renginin büyüsünden yararlanarak duygularınızı ifade edebilirsiniz! Duyguların en güzel yansımasını sunan mor orkideyle sevdiklerinizin gönlünü tekrar kazanabilir, her anınıza anlam katabilirsiniz.
Asil duruşuyla gücün ve ihtişamın temsilcisi olan mini mor orkide, en saf duyguların paylaşılmasında, en özel anların kutlanmasında ya da güzel dileklerin iletilmesinde rol oynar. Siz de nadir bulunan türler arasında yer alan mini mor orkideyle hislerinizi anlatabilir, sevdiklerinize kendilerini özel hissettirebilirsiniz.

Orkide çeşitlerinin bakımı oldukça özen isteyen çok asil bir süs bitkidir. Orkide zenginliği ve zarafeti temsil eden bir çiçektir. Jest yapılmak istenildiğinde bir bayana saksıda gönderilecek en güzel çiçeklerin başında gelmektedir. Orkidenin bir çok çeşitti bulunmaktadır evde yetiştirilmeye en uygun orkide çeşidi mini orkidedir. 

Mini orkide aydınlığı seven bir bitkidir. Fakat mini orkide her ne kadar tropik bir görünüme sahip olsa da sıcağı sevmezler. Aydınlıktan kasıt sıcak değildir. kapalı balkonlarda veya evinizin aydınlık ve serin bir köşesinde mini orkidenizi yetiştirebilirsiniz. 

Her bitkide olduğu gibi orkide de klorlu suyu sevmez ve klorlu su orkideye zarar vermektedir. Bu nedenle mini orkideyi sulamadan önce bir kaba su koyup dinlendirmekte yarar vardır. 

Yükseklik: Yaklaşık olarak 20 ile 25 cm arası değişim gösterir

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp