560,50 TL
Ürün Kodu: NP818

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Seramik Vazoda Yeni İşinde Başarılar Baskılı Mini Orkidem

Ürün Detayları : 


Ürünümüz beyaz seramik saksıda olup içerisinde mor çiftli mini orkide , mor lavanta, sarı luna ve 3 adet minik yapay mantar ile süslenerek siz değerli müşteilerimiz için Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından özenle ve sevgiyle tasarlanmıştır.

Ürünümüz beyaz seramik vazoda üzerinde Yeni İşinde Başarılar Sticker kullanılarak özel olarak hazırlanmıştır.

Parlak rengi ve güçlü duruşuyla mor orkide, asaletin simgesidir.Orkide, uzun süre güzelliğini koruyabilen bir çiçek türüdür. Bu, hediyenizi unutulmaz kılar.Nadir bulunan bir renkte orkide olduğu için, en dikkat çekici hediye olacaktır.
  • Narinliğine rağmen oldukça dayanıklı bir çiçek olan orkide aynı zamanda uzun ömürlü olmasıyla da kullanışlı bir seçenek olan, mor yaprakları ve tomurcuklarıyla baharı müjdeleyen orkide sayesinde sevdiklerinize sevginiz kadar uzun ömürlü bir hediye verebilirsiniz.
  • Uzun ömürlü olmasının yanı sıra yılda birkaç kez çiçek açmasıyla zamansız sürprizler yaratan orkideleri sevdiklerinizde tatlı bir hatıra yaratacak armağanlardandır.
  • Baharın enerjisini taşıyan orkidenin estetik duruşu, dekorasyonları süslemek ve canlılık katmak için de sıklıkla kullanılıyor. Dekoratif bir obje olarak tüm özel günlerde ve sıradan günleri güzelleştirmek için hediye edilmeye oldukça uygun bir seçenektir.
  • Bakımı kolay olan orkidelerle sevdiklerinizi zahmetsiz bir hediyeyle özel hissettirebilirsiniz.

Orkide çiçeği açtığı zaman tüm dikkati üzerine çeken ve muhteşem görüntüsüyle birlikte mis kokusu ile de gönlümüzde taht kuran bir çiçek türüdür. Masumiyeti, saf sevgiyi ve içten gelen en iyi dilekleri simgeleyen mor orkideler beyaz seramik vazoda sizler için sunuluyor. İster sevdiklerinizin özel günlerinde onları mutlu etmek ve yüzlerinde kocaman bir gülümseme oluşturmak için sipariş edin, isterseniz de kendi yaşam alanlarınızda orkidenin mutluluk saçan pozitif enerjisinden faydalanmak için siparişinizi oluşturun.

Kelebeği andıran yapısı ve canlı rengiyle bulunduğu her ortamı güzelleştirir. Böylesine karakterli ve zarif bu çiçeği en değer verdiklerinize hediye etmek kendilerini çok özel hissetmelerini sağlar.Tüm özel günlerde, kutlama ve tebriklerde, geçmiş olsun hediyesi olarak ya da tamamen kendinizi ve sevdiklerinizi şaşırtacak sebepsiz bir sürpriz için tercih edilebilir.

Bakım Talimatları: Orkideler ışığı seven bitkilerdir; fakat güneş ışığını direkt olarak görmemelidir. Bitkinin sulanması dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Sulama, haftada iki defa olmalıdır. Temiz, oda sıcaklığında ve bir su bardağı ölçüsündeki su, orkide için idealdir. Haftada bir veya iki kez orkidenin yapraklarına su püskürtmek de çiçeğin nem ihtiyacını karşılamasına yardımcı olur.

Yükseklik: Yaklaşık olarak 25 ile 30 cm arası değişim gösterir. 

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp