1.100,85 TL
Ürün Kodu: NP1125

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Beyaz Papatya Düşlerim Buketi

Ürünümüz pembe süsleme kağıdında olup, içerisinde beyaz papatyalar ve iki adet Cycas Yaprağı süslenerek siz değerli müşterilerimiz için Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır...

Kırların en güzel süsleri olarak görülen papatyalar, aynı zamanda baharın habercisi olarak da kabul edilmektedir. Birçok farklı renkleri ile dikkat çeken papatyalar genellikle beyaz olanları yaygın olarak görülmektedir. Papatyalar, birçok farklı yerde ve çeşitli şekillerde kullanılmaktadır.
Papatyaların birçok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Ancak genellikle kır papatyaları tanınmaktadır. Baş kısmı küçük, beyaz ve sarı renkte olan kır papatyaları, oldukça zarif bir görüşme sahiptir. Yıllık otsu bitkilerden olan papatyalar, hoş kokusu ve ortama sıcaklık kazandıran görünümü nedeniyle de bahar ve yaz dönemlerde vazolarda yerini almaktadır.

Papatya çiçeği, saf ve temiz sevgi anlamını taşımaktadır. SBeyaz papatyanın anlamı, saf, masum ve sonsuz sevgi demektir. Beyaz papatyalar aynı zamanda bolluk ve sıhhat anlamlarını da ifade eder. Öte yandan neşeyi, saygıyı, anneliği ve doğurganlığı temsil etmesi papatyaları, anneler için güzel bir tercih haline getiriyor.
Pek çok kültürde yer alan papatya masumiyeti ve narinliği nedeniyle gelin çiçeği olarak da kullanılır.

Bazen kadınlar yalnız olmadığına inanmak ister. 
Saf sevgiye tüm iliklerine kadar ihtiyaç duyar... Annenize, eşinize, kız arkadaşınıza sevginizi hissetmek istemez misiniz?
Yeni başlangıçları ve gerçek aşkı temsil etmesinden dolayı papatya armağan edilir.Yeni başlangıçlarınızda ve gerçek aşkınızı ifade edebilmenize vesile olabilmek için, mutluluğunuz için buradayız.

Papatyalarımızın ilk günkü canlılıklarını daha uzun süre koruyabilmesi için, direkt olarak güneşle temas etmeyecek ortamları seven papatyalar öncelikle aydınlık ama direkt olarak güneşle temas etmeyecek bir yere yerleştirmeli ardından varsa dallarındaki yaprakları ve dikenleri temizlemelisiniz. Doğru bakımla canlılıklarını uzun süre korurlar.
Bu özel çiçeklerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde ömrünü tamamlamak üzere olan çiçeğimizi buket kağıdından çıkararak görsel güzelliği devam ettirebiliriz.
  1. İçi su dolu bir vazoya koyun.
  2. Her gün suyunu değiştirin, buketinizin saplarını iki günde bir kesin.
  3. Direkt güneş ışığından koruyun.
  4. Vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave ederek canlılığını koruyabilirsiniz.
Yükseklik : Yaklaşık olarak 45-50 cm olarak değişmektedir.

Not:
 Ürünümüzde yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp