705,00 TL
Ürün Kodu: NP753

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Saf Sevgilim Papatya

Ürün Detayları :


Ürünümüz siyah kenarları gold detaylı buket kağıdına sarılı olup üzerinde beyaz kurdele ile süslenerek Adana Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimiz için özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır... 

Uçsuz bucaksız ovaların nazlı çiçeğidir papatyalar. Bazen sevdiklerimizin saçında ahenk ile dans ederler, bazen bir buket halinde onları gülümsetirler...
Çiçek siparişiniz baharın tüm havasını gittiği yere götürsün diyorsanız, bahar mevsiminde çekilen her kare fotoğrafın vazgeçilmez çiçek ögesi beyaz papatya ile hazırlanmış, bu şık el buketi sizin için doğru tercih olacak.

Beyaz papatya, umudun, heyecanın, saflık ve masumiyetin bir sembolüdür; sevmeyen yok denecek kadar azdır! Sevginin ve güzel bir kalbin göstergesi papatyalar, sevdiklerinize hediye ettiğinizde hislerinize tercüman olacak.

Beyaz papatyanın anlamı, saf, masum ve sonsuz sevgi demektir. Beyaz papatyalar aynı zamanda bolluk ve sıhhat anlamlarını da ifade eder. Yeni başlangıçları ve gerçek aşkı temsil etmesinden dolayı yeni aşk yaşayan çiftler birbirlerine beyaz papatya hediye edebilir.Papatya narin ve zarif güzelliği ile saflığı simgeler. Papatya mutluluğu da simgeler. Papatya çiçeği masumiyeti ve güzelliği simgelediği için gelin çiçeklerinde, gelin taçlarında en fazla kullanılan çiçek olma özelliğine de sahiptir. Papatyanın en bilinen özelliği "seviyor-sevmiyor" falında kullanılmasıdır.

Aydınlık ama direkt olarak güneşle temas etmeyecek ortamları seven papatyalar, doğru bakımla canlılıklarını uzun süre korurlar.Tüm özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz ya da kendinizi şımartmak için tercih edebileceğiniz şık ve renkli bir seçenektir. Her an sizinle atan bir kalbe sahip tüm sevdiklerinize teşekkür etmek, özel günlerde eşiniz, sevgiliniz ya da annenize masum sevginizi göstermek için de gönderebileceğiniz zarif kır çiçekleridir.Sadece mis kokusu, zarif ve estetik görüntüleri nedeniyle değil, taşıdıkları anlam nedeniyle de iz bırakacak, en ince ve düşünceli hediye seçeneklerinden biridir.

Narin Beyaz Papatyalarımızın ilk günkü canlılıklarını daha uzun süre koruyabilmesi için; çiçekleri aydınlık ama direkt olarak güneşle temas etmeyecek bir yere yerleştirmeli ve varsa dallarındaki yaprakları ve dikenleri temizlemelisiniz.
Bu özel çiçeklerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde ömrünü tamamlamak üzere olan çiçeğimizi buket kağıdından çıkararak görsel güzelliği devam ettirebiliriz.
  1. İçi su dolu bir vazoya koyun.
  2. Her gün suyunu değiştirin, buketinizin saplarını iki günde bir kesin.
  3. Direkt güneş ışığından koruyun.
  4. Vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave ederek canlılığını koruyabilirsiniz .


Yükseklik : Yaklaşık olarak 25 ile 30 cm arası değişim gösterir

Not: Süsleme kağıdı stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

YORUMLAR


Süleyman kar

13/06/2024

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp