274,00 TL
Ürün Kodu: NP756

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Gözümün Çiçeği Ay Çiçeğim

Ürün Detayları : 

Ürünümüz siyah kenarları gold detaylı buket kağıdına sarılı olup, içinde 3 adet ay açiçeği ve üzerinde beyaz kurdele ile süslenerek Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimiz için özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır... 


Ayçiçeği, çok popüler bir bitkidir ve yaz mevsiminin gelmesiyle çiçeklerini açmaya başlarlar. Parlak açık yüzlü çiçekleri ile karşılaşınca, yüzünüzde olan tebessümü engelleyemeyeceksiniz. 

Ayçiçeğinin dünya çapında birçok anlamı vardır. Farklı kültürler; pozitiflik, güç, hayranlık hatta sadakate kadar birçok şey anlamına geldiğine inanırlar. Çin kültüründe ayçiçeğinin, iyi şans ve kalıcı mutluluk anlamına geldiği söylenir, bu yüzden genelde mezuniyet veya tören çiçeği olarak ya da yeni bir iş başlangıcında yeni iş çiçeği olarak gönderilir. 

Ayçiçeği; mutluluk, iyimserlik, dürüstlük, uzun ömür, sadakat gibi birçok anlama gelmektedir. Ayçiçeğinin insanlara mutluluk getirdiği konusunda muhtemelen diğer çiçeklerden daha üstündür. Yuvarlak yüzü ve güneş ışınlarına benzeyen parlak sarı çiçekleri ile ayçiçeği, birçok insan için önemli olan kültürel ve manevi değere sahiptir. 

Günebakan namı diğer ayçiçeği, gündöndü gibi farklı isimlerle de anılır. Bu güzel çiçek; mitolojik aşk hikayesinden gelen anlamından dolayı, hayranlığı ve romantikliği simgeler.

İçinizi gülüşü ile ısıtan ve her zaman mutlu görmek istediğiniz sevdiklerinize onların gülümsemesi kadar güzel bir hediye; Bir Buket  Ay Çiçeği Buketi. Uzun yolculuklarda tarlalardaki sıra sıra dizilmiş hallerine bakmaya doyamadığınız, Güneş’in peşinde dönüp duran güzel ayçiçekleri; aşkı, yazın sıcaklığını, güneşi, güzelliği simgeler. Sevdiğinizin yüzünde kocaman gülümsemeler oluşturacak bu özel buketi ister özel günlerde isterseniz de sevdiğinizi mutlu etmek için hemen şimdi sipariş edebilirsiniz. Siparişinize sevginizi anlatan birkaç kelimelik not eklemeyi unutmayın çünkü çiçekler kadar sözcüklerde yüzü gülümsetir.

Bu özel çiçeklerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde ömrünü tamamlamak üzere olan çiçeğimizi buket kağıdından çıkararak görsel güzelliği devam ettirebiliriz.
  1. İçi su dolu bir vazoya koyun.
  2. Her gün suyunu değiştirin, buketinizin saplarını iki günde bir kesin.
  3. Direkt güneş ışığından koruyun.
  4. Vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave ederek canlılığını koruyabilirsiniz 


Yükseklik : Yaklaşık olarak 25 ile 30 cm arası değişim gösterir

Not: Süsleme kağıdı stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp