Frezya Bahçesi Çiçekleri

415,50 TL
Ürün Kodu: NP1546

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Frezya Bahçesi Çiçekleri

Bu eşsiz çiçek düzenlemesi, seramik vazoda özenle yerleştirilmiş 3 adet kuru limon, lavanta ve cipso ile birleştirilmiş 20 adet beyaz frezyadan oluşuyor. Yaşam alanınıza enerji, tazelik ve anlam getirir.

20 beyaz frezya, bu düzenlemeye zarafet ve saflık katarken, aynı zamanda içerdikleri anlam ile öne çıkar. Beyaz, masumiyetin, temizliğin ve zarafetin rengidir.

3 adet kuru limon, düzenlemeye canlılık ve enerji katar. Limonun fresh ve canlı aroması, yaşam alanınıza pozitif bir atmosfer getirir. Lavanta çiçekleri, huzur ve sükûnetin simgesidir. Seramik vazoda lavanta, çiçek düzenlemesine doğal bir zarafet ve rahatlatıcı bir esans katar.

Cipso ve seramik vazo, birbiriyle uyumlu bir kombinasyon oluşturarak çiçeklerin seren bir atmosfer içinde yükselmesine olanak tanır. Bu detaylar, düzenlemeye modern bir dokunuş ekler.Yaşam sevinci, enerji ve tazelik, bu düzenleme ile evinize taşınır.

Bu özel çiçek düzenlemesi, sevdiklerinize zarif bir hediye sunar. Beyaz frezyaların temsil ettiği anlam, içeriği zenginleştirir ve özel bir armağan haline getirir.

Düzenleme, doğadan ilham alınarak hazırlandığı için evinize doğal bir güzellik getirir. Limon, lavanta ve cipso gibi doğal unsurlar, yaşam alanınıza taze bir nefes katarken, aynı zamanda görsel bir şölen sunar.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp