Frezya ve Gerbera Rüyası

413,00 TL

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Frezya ve Gerbera Rüyası

Bu eşsiz çiçek düzenlemesi, silindir cam vazoda saten yeşil kurdale ve cipso zarafetiyle öne çıkan 15 beyaz frezya ve 3 pembe gerberadan oluşuyor. Bu aranjman, doğanın çeşitliliğini ve güzelliklerini bir araya getirerek adeta bir rüya gibi.

Silindir cam vazo, çiçeklerin doğal güzelliğini ortaya çıkarıyor. Şeffaf yapısı, frezya ve gerberaların berrak güzelliklerini sergileyerek içindeki doğanın büyüsünü yansıtıyor. Vazonun etrafını sarıp sarmalayan saten yeşil kurdale, bu aranjmana mistik bir hava katıyor. Yeşilin kusursuzluğu, çiçekleri çevreleyen zarafeti tamamlıyor.

Cipso, frezya ve gerberalar arasında hafifçe dolanarak adeta bir dans sergiliyor. Doğal hareketi, buketin canlılığını ve enerjisini vurguluyor. 15 beyaz frezya, saf ve temiz bir güzellik sunuyor. Pembe gerberalar ise aranjmana romantik bir dokunuş ekleyerek bütünlüğü tamamlıyor.

3 pembe gerbera, bu çiçek düzenlemesine romantik bir sıcaklık katıyor. Renk kontrastı, aranjmanın genel estetiğini zenginleştiriyor. Frezya ve gerberaların bir araya geldiği bu çiçek düzenlemesi, doğanın kendine özgü melodisini yansıtarak yaşam alanınıza tazelik ve huzur getiriyor.

Saten yeşil kurdale ve cipso ile süslenmiş bu çiçek aranjmanı, sevdiklerinizle geçireceğiniz romantik anları daha da özel kılacak bir hediye alternatifidir.


SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp