ÜRÜN SATIŞA KAPALIDIR
Gold Çizgili Vazoda Çift Dal Mor Orkide

Ürün Detayları:


Ürünümüz içerisinde,

1 adet gold çizgili vazo
1 adet çift dallı mor orkide
Pampas otu
Yapay Minik Mantar, kullanılarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için özveri ve sevgi ile Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından hazırlanmıştır...

Birçok türü bulunan orkide çiçeğinin anlamı renklerine göre değişiklik gösterse de, özel günlerin vazgeçilmez üyesi olarak kimi zaman evimizde kimi zaman ise ofislerde yerini alır. Siz de sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara zarif ve asil bir hediye vermek isterseniz Gold Çizgili Vazoda 2 Dal Mor Orkide Çiçeğini tercih edebilirsiniz.
Orkideler her zaman sevilenler için romantik bir hediye olarak kabul edilir, çünkü gözler ve burun için bir zevk, zamansız bir lükstür. Her çiçeğin özel bir anlamı vardır ve tahmin edebileceğiniz gibi orkide çiçeği, 'mükemmellik' anlamındadır. İnanılmaz güzelliği ve sırf sayıları nedeniyle bile ezici üstünlüğü olan orkide her dönemin popüler çiçeğidir.

  • Tarih boyunca soyluların kullandığı bir renk olan mor renkli orkide; gücü, romantizmi ve asaleti simgeler.
  • Sevdikleriniz için özel ve önemli olan günlerde bu aranjmanı tercih ederek, onların sizin hayatınızdaki değerini ve yerini gösterebilirsiniz.
  • Gold çizgili vazosu ile sunulan bu aranjman, yaşam alanlarına şıklık katar.
Narinliğine rağmen oldukça dayanıklı bir çiçek olan orkide aynı zamanda uzun ömürlü olmasıyla da kullanışlı bir seçenek olan, mor yaprakları ve tomurcuklarıyla baharı müjdeleyen orkide sayesinde sevdiklerinize sevginiz kadar uzun ömürlü bir hediye verebilirsiniz. Uzun ömürlü olmasının yanı sıra yılda birkaç kez çiçek açmasıyla zamansız sürprizler yaratan orkideleri sevdiklerinizde tatlı bir hatıra yaratacak armağanlardandır. Baharın enerjisini taşıyan orkidenin estetik duruşu, dekorasyonları süslemek ve canlılık katmak için de sıklıkla kullanılıyor. Dekoratif bir obje olarak tüm özel günlerde ve sıradan günleri güzelleştirmek için hediye edilmeye oldukça uygun bir seçenektir. Bakımı kolay olan orkidelerle sevdiklerinizi zahmetsiz bir hediyeyle özel hissettirebilirsiniz.
Mor orkideler şık görünümleriyle, sevdiğiniz kadına kraliçeler gibi hissettirmek istediğinizde en büyük yardımcınız olabilir. Ayrıca asaletin ve zarifliğin simgesi olan orkide, özel günleri kutlamak ve hoş sürprizler yapmak için de tercih edebileceğiniz hediyeler arasında bulunuyor. Orkidelerin gücünden ilham alan hediyeniz ile sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini tadabilirsiniz.

Yükseklik : Yaklaşık olarak 55 ile 60 cm arası cm gösterir

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp