415,00 TL
Ürün Kodu: NP677

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Yeni İşinde Başarılar Yazılı Saksıda Kalanchoe

Ürün Detayları : 


Ürünümüz beyaz seramik saksıda üzerinde Yeni İşinde Başarılar baskısı bulunup içerisinde iki adet pembe kalanchoe çiçeği kullanılarak Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimiz için özel olarak hazırlanmıştır.

Kalanşo çiçeğinin anlamı karmaşıktır. Geleneksel olmayan ismine rağmen, bu çiçek uzun zamandır zenginlik, refah ve sevgi ile ilişkilendirilmiştir. Toplumumuzda bu bitki mutluluk ve refahın sembolüdür. Tarih boyunca, dini ritüellerde refahın sembolü olarak kullanılmıştır. Kalanchoe çiçekleri de hediye olarak popülerdir 

Aydınlık ve havadar ortamları çok sever. Eğer ev içerisinde bakacaksanız mutlaka düzenli havalandırılan bir oda tercih etmelisiniz. Ayrıca ısıtıcı kaynaklardan uzak bir noktada bakmalısınız (kalorifer, soba gibi). Aydınlık ortam olarak filtrelenmiş gün ışığı tercih etmelisiniz.
Düzenli sulama yapmanız ve kuruyan çiçekleri budamanız bitkinin sağlıklı gelişimi açısından çok önemlidir.

Çok soğuk ve çok sıcak ortamlarda bakım yapıldığında bitkiyi kaybetmeniz söz konusu olabilir.

Yükseklik: Yaklaşık olarak 20 ile 25 cm arası değişim gösterir

Not: Ürünümüzde yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir.


Çiçeğimiz ile Birlikte Yazılabilecek Notlar:

-Bu işi şans eseri değil başarın ile buldun. Kaderinde yazılı olan bu başarını çok daha iyi yerlere götürmen dileği ile nice mutlu iş hayatına.
-
Yeni işinde başarının ve huzurun seninle olması dileğiyle canım sevgilim. Yeni işin kutlu olsun, seni çok seviyorum.
-
Yeni işinde mutluluğun ve başarının seninle olması dileğiyle sevgilim. Daima senin yanında olacağım, seni çok seviyorum.
-Yürüdüğün bu yolda daima senin yanında elini tutuyor olacağım. Yüreğimdeki tüm güzel dilekler senin için sevgilim, yeni işin kutlu olsun.
-Bu mutlu anını seninle yaşamak için her şeyimi verebilirim. Yeni ve güzel olan işinde seni tebrik ediyorum. Umarım çok daha iyi yerlere gelirsin.
-Bunun gibi nice çok başarıları sevdiğin insanlar ile kutlaman dileğiyle. Yeni iş hayatında mutlu zamanlar geçirmeni dilerim.
-Başarı ve azim ile kat ettiğin bu yolda önüne çıkan bu işte mutlu olmanı temenni ediyorum. Her şey senin için güzel olacak. Başarılarının devamını diliyorum.
-Yüzünden gülümsenin eksik olmayacağı bir iş yaşamı diliyorum. Yeni işinde her şeyin istediğin gibi olması ve başarıya hızla ulaşman dileğiyle.
-Her sabah yataktan mutlulukla çıkıp koşarak işe gittiğin bir çalışma hayatın olsun. Yeni işin sana mutluluk, huzur ve bol ikramiye getirsin.
-Her zaman özenli ve becerikli biri oldun ve şimdi emeklerinin karşılığını birer birer alıyorsun. Bu yeni işinde de hep yanındayım ve sana tüm kalbimle inanıyorum.
-Her yeni günde işe gülümseyerek gideceğin, çalışırken mutluluk dağıtacağın bir çalışma yaşamı diliyorum. Yeni işin sana güzellikler ve bol kazanç getirsin.
-Yeni başladığın bu işte çok mutlu ve başarılı olmanı diliyoruz. Hayatından mutlu anların hiç eksik olmasın. Yeni işini gönülden kutlarız.
-İş hayatında çok başarılı ve mutlu olmanı diliyorum. Azim ve sabırla çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Başarılar.
-Yeni işinde ulaşacağın başarılar hayatının neşesi kaynağı haline gelsin. Her şeyin gönlünce olsun. Başarılar dilerim.
-Adım attığın yepyeni dünyada, umarım çok başarılı olursun! Tutkunu asla kaybetme, tebrikler.
-Yeni işinde daima huzurlu ve mutlu olmanı dilerim. Seni daha da güzel yerlerde göreceğimize inanıyorum. Yeni işin kutlu olsun, seni çok seviyoruz.
-Bir insanı işinde yücelten başarısı ve azmidir. Bunların ikisi de sende var canım arkadaşım ve çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Başarılar yeni iş hayatında mutluluklar dilerim.
-Attığın her adımda daha iyi yerlerde olacağına inancımız sonsuz, tıpkı şimdi olduğu gibi. Yeni işini en içten dileklerimizle kutlar, ilk iş gününde başarılar dileriz.
-Sana en içten düşüncelerimle söylüyorum ki, bu yeni iş senin önüne çok güzel fırsatlar sunacak. Umudunun ve inancının daim olması dileğiyle, yeni işin kutlu olsun.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp