1.266,00 TL
Ürün Kodu: NP890

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Seramik Beyaz Vazoda Yeni İşinde Başarılar Baskılı Orkide ve Gül Aranjmanı

Ürün Detayları :


Ürünümüz seramik beyaz saksıda olup, içerisinde iki dallı beyaz orkide, 7 adet kırmızı gül, cipso ve yeşillik ile süslenerek siz değerli müşterilerimiz için özel olarak Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır...

Ürünümüz beyaz seramik vazoda üzerinde Yeni İşinde Başarılar Baskılı Sticker kullanılarak özel olarak hazırlanmıştır...

Orkide çiçeği zarafetin, şıklığın, aşkın ve sadakatin simgesidir. Bu sebeple orkide çiçeği hediye etmenin anlamı da bu özelliklerle eş değerdir.

Beyaz orkide ne anlama gelir, sorusuna vereceğimiz yanıt oldukça romantik. Bu asil çiçek saf sevgiyi temsil eder. Beyaz orkide göndermenin anlamı ise tereddüt, şüphe, kin gibi duygularla kirlenmemiş temiz ve masum sevgi anlamına gelir.

Beyaz orkide çiçeği anlamı onun en çok hediye edilen çiçeklerden biri olmasını sağlamıştır. Son derece dayanıklı olması sebebiyle de taşıdığı anlamı güçlendiriliyor. Bu sebeple özel günlerin çiçeği diyebiliriz.
İç mekan orkide bakımı için sıcaklık da önemlidir. Orkide, normal büyüme mevsimi boyunca daha soğuk veya daha sıcak havaları tolere ederken, yeteri kadar çiçeklenmeleri için gece saatlerinden 15 derece daha serin olmaları gerekir. Orkideyi koyacağınız yerin aydınlık olması ancak direkt ışık almıyor olması gerekmektedir. Pencere önü değil ama daha yan kenarlarına doğru koyabilirsiniz.

Orkide, bol suya ihtiyaç duyar ancak sulamalar arasında biraz kurumaya bırakılmalıdır. Genel olarak 4 – 7 günde bir sulamak gerekse de bu kesin bir kural değildir. Orkidenin su ihtiyacı saksı ortamı ile değişkenlik gösterebilir. Yaz aylarında daha çok su isteyebilirken kış aylarında sulama sıklığı azalabilir.
Orkide bitkileri yaklaşık yüzde elli ila yetmiş nemde yeterli neme ihtiyaç duyar. Doğru nem oranını ayarlamanın yolu bitkinizi altı çakıl taşları ve su ile dolu bir saksıya koymak.

Onu sizin için bir hayat kaynağı olarak gördüğünüzü anlatan kırmızı aranjmanımız ile biricik sevgilinizin yüzünde kocaman bir gülümseme bırakabilirsiniz.
Tüm özel günlerde, sizin için kutlamaya değer tarihlerde ya da güzelleştirmek istediğiniz günlerde tercih edebilirsiniz.

  • Kırmızı güller anlamlı bir hediye, Sevgililer Günü’nde, bir yıl dönümünde duyguları ifade etmek için mükemmel bir yoldur.
  • Aşkınızı kırmızı güllerden oluşan bu Kırmızı Gül Aranjmanımızı hediye ederek ilan edebilirsiniz.
  • Siz uzakta olsanız bile sevdiklerinize sevginizi iletecek, her baktıklarında sizi hatırlamalarını sağlayacak bir hediyedir.

Çiçeklerin içinde en eski ve en popüler tarihe sahip olan çiçek güldür. Şarkılar, şiirler, kitaplar güllerle anlatılan doludur. Aşıklar duygularını güllerle anlatmış, sevdiklerimizle, arkadaşlarımızla olan ilişkilerde gülün anlamı çok ayrı olmuştur.

Bir çok çeşidi bulunan güllerin hepsinin farklı bir dili, farklı bir anlatımı vardır. Söylemekte zorlandığımız sevgimizi, vermek istediğimiz hediyeye yüklemek istediğimiz anlamı hep güllerle hem de çok zarif bir şekilde anlatabiliriz.

Birlikte olduğunuz kişiyle sorunlara bakışınız aynı, bulduğunuz çözümler aynıysa; gözlerine baktığınızda sevgiyi, dudaklarına baktığınızda özlemi, yanağına ve tenine dokunduğunuzda aşkı hissediyorsanız bu özel aranjmanımız doğru seçenek.

Yükseklil : Yaklaşık olarak 55 ile 60 cm arası değişim gösterir

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp