İyiki Doğdun Pankartlı Gerberam

489,00 TL
Ürün Kodu: NP965

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Cam Vazoda İyiki Doğdun Pankartlı Gerbera ve Ayıcığım

Ürün Detayları : 


Ürünümüz paşabahçe silindir cam vazoda olup, içerisinde 3 adet turuncu gerbera, turuncu çardak güller, 1 adet mini peluş ayıcık, lavanta, pampas otu, sarı luna ve yeşillik ile süslenerek siz değerli müşterilerimiz için Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır...

Ürünümüz üzerinde İyiki Doğdun Pankartı ile mesajınızı iletmek için hazır...


Gerbera çiçeği iyimserliği temsil eden bir çiçektir. Gerbera çiçeği ülkemizde de yetiştirilmekte olan ve ülkemiz iklim şartlarına uygun olan bir çiçek olduğunu söyleyebiliriz. Gerbera çiçeği çiçek sektöründe en fazla yetiştirilen çiçekler arasında yer almaktadır. Papatyagiller ailesine mensup olan Gerbera çiçeği güzel kokusu ile de bilinmektedir. Gerbera çiçeği dekor ve süs amaçlı olarak yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Görüntüsü itibari ile yapay bir çiçeğe benze de aslında doğal bir çiçektir. 

Turuncu renginin enerjisi gerbera çiçeğinin güzelliği ile bir araya geldi! Turuncu renkli kesme gerberaların turuncu çardak güller ile süslendiği Cam Vazoda Turuncu Gerberam Çiçek Aranjmanı, özel vazosu içerisinde en güzel hali ile hazırlandı. Siz de sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz tüm anları Cam VazodaTuruncu Gerberam ile taçlandırabilir, annenize, babanıza, arkadaşlarınıza, sevgilinize ve mutlu etmek istediğiniz herkese en güzel dileklerinizi çiçek notlarıa ekleyerek iletebilirsiniz.
  • Turuncu gül, heves ve gururun sembolü olup, hediye edilen kişiye karşı duyulan büyülenmeyi ifade eder.
  • Yeni işe başlayan ya da yeni yaşını kutlayan sevdiklerinizi motive etmek ve heveslerini artırmak için bu aranjmanı tercih edebilirsiniz.
  • Şık bir şekilde aranje edilen çiçeklerimiz ile sevdiklerinizi mutlu edebilir ve hayatınızda önemli bir yere sahip olduğunu gösterebilirsiniz.

 Bu çiçek özel bir bakım gerektirmez. Gerbera çiçeği bir vazo çiçeği olarak bilinir. Dolayısıyla vazoda iken bakımlarına dikkat etmek gerekir. Bir vazo çiçeği olduğundan dolayı suyunu titizlik ile seçmelisiniz. Bunun için bir çeşme suyu değil de arıtma suyu ya da başka hazır sular tercih edebilirsiniz. Devamlı olarak suda beklemesi gereken bir çiçek olduğundan dolayı haftada bir kere vazo suyunu değiştirmeniz yeterli olacaktır. Vazo suyu 2 günde bir kontrol edilmeli. Eğer vazo suyunda bir kirlilik söz konusu ise içerisine kirliliği önlemek amacı ile saplarını keserek yenilenmiş su koymanız yeterli olacaktır.

 Yükseklik : Yaklaşık olarak 25 ile 30 cm arası değişim gösterir

Not: Aranjmanda yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp