Kabak Saksıda Mor Cümbüşü

505,00 TL
Ürün Kodu: NP857

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Siyah Kabak Saksıda Lavanta ve Setteria

Ürün Detayları :


Ürünümüz siyah kabak desenli saksıda olup, içerisinde mor lavanta ve mor setteria bitkisi ile süslenerek siz değerli müşterilrimiz için Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından sevgi ve özenle hazırlanmıştır.

Hem görünümüyle hem de kokusuyla yaşam alanlarını zenginleştiren benzersiz bir çiçek; lavanta… Doğal kütükte aranje edilen bu özel bitkiye evinizde ya da ofisinizde yer açmaya hazır olun!

  • Gösterişli rengiyle dikkat çeken bu lavantalar, en sevilen bitki türleri arasında yerini alır ve herkese hitap eder.
  • Siyah Kabak saksı da sergilenen bu güzel lavantalar, dekoratif anlamda bulunduğu ortama zenginlik katar.
  • Bu güzel lavantaları dilerseniz kendiniz için, dilerseniz yeni bir eve taşınan sevdiklerinize hediye etmek için tercih edebilirsiniz.

Her çiçekte olduğu gibi lavantalar da renklerine göre belli başlı anlamlar içeriyor. Beyaz lavantalar genellikle güzellik ve estetiği, aynı zamanda yenilenmeyi temsil eder. Mor renkli olanları ise gücün ve ihtişamın sembolüdür. Çiftler arasında birbirine hediye edildiği takdirde sadakat ve bağlılık gibi manalar taşır.

Genellikle Akdeniz ikliminde yetişen kavanta çiçeği, günümüzün en çok sevilen çiçeklerinden biridir. Lavandula adıyla da bilinen bitki sıcak havayı sever ve yaz aylarında açar. Babalıgiller familyasından olan lavanta çiçeği çok yoğun ve güzel bir kokuya sahiptir.

Lavantalar bir süs çiçeği olduğu için evlerde, yazlıklarda ve iş yerlerinde en çok yetiştirilen çiçeklerin başında geliyor. Aynı zamanda bakımının son derece kolay olması da bunda büyük bir etkendir. Her ne kadar soğuğa dayanıklı bir bitki olsa da mümkün olduğunda oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir.

Yükseklik Yaklaşık olarak 15 ile 20 cm arası değişim gösterir

Lavanta Çiçeğimiz ile Birlikte Yazılabilecek Notlar : 

-Ben sana sadece ilk görüşte aşık olmadım, her görüşte aşık oluyorum.
-Adım soyadınla tamamlansın istiyorum sevgilim.
-Sen sonu olmayan, mısralara sığmayan bir AŞK şiirisin, benim yüreğimde gülüm.
-Seni sevmek bende güzel duruyor, sol yanıma çok yakışıyorsun aşkım.
-Sen bir mevsim olsan ilkbahar olurdun sevgili, yeni açan taze filizler gibi umut dolu, hayat dolu, aşk dolu…
-Seni tanımak, seni sevmek, seni özlemek, seni beklemek… Kısacası sana dair her şey o kadar güzel ki… Sen benim hayatımın güneşi, benim biricik meleğim. İyi ki varsın.
- Kalbimin tatlı işgalcisi, en sevdiğim film göz kapaklarının yavaşça kayıp da rüyaya dalışını izlemek, en güzel parfüm teninin kokusu, varlığın nefes alma sebebi, iyi ki varsın...
-Dünya bir yana, sen bir yana diyemem. Sen benim dünyam oldun çünkü. Yaşama alanım ve nefes aldığım yer... İyi ki varsın. Teşekkür ederim.
-Gökkuşağının hikayesini bilir misin sevgilim? Bittiği yerde bir hazine yatarmış. Sen benim gökkuşağımın bittiği yerde çıktın karşıma...
-Her yeni gün gülümsemenle doğuyor, sen uyuyunca batıyor. Hadi arala göz kapaklarını, kalbime güneş doğsun sevgilim.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp