Kalp Çiçeği Sürprizi Güller

570,00 TL
Ürün Kodu: NP1386

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Kalp Çiçeği Sürprizi Güller

Yatay kalp cam vazoda 5 kırmızı gül, 5 fiyonk peluş ayıcık anahtarlık ,kalp çubuk,cipso ile hazırladığımız bu aranjman derin anlamlar taşıyan romantik günlerinize eşlik etmek üzere sizler için tasarlandı...
 1. Yatay Kalp Cam Vazo: Yatay kalp cam vazo, sevgiyi ve romantizmi simgeler. Kalp şekli, duygusal bağları, sevgiyi ve özel bir bağlılığı temsil eder.

 2. Kırmızı Gül: Kırmızı gül, aşk, tutku ve romantizmin klasik sembolüdür. Her bir gül, derin sevgiyi ve özel duyguları ifade edebilir.

 3. Fiyonk Peluş Ayıcık Anahtarlık: Her biri fiyonklu peluş ayıcık, sevimlilik ve sıcaklık sembolüdür. Ayıcık, sevgi, şefkat ve bağlılık ifadesidir.

Bu romantik aranjmanı hediye ederek daha da anlamlı kılabileceğiniz özel günler ve durumlar;
 1. Sevgililer veya Eşler: Bu tür romantik ve duygusal bir aranjman, sevgilinize veya eşinize özel bir gün veya romantik bir sürpriz için harika bir seçenek olabilir.

 2. Yakın Arkadaşlar: Özel bir arkadaşınıza, onu sevdiğinizi ve değer verdiğinizi ifade etmek için bu tür bir hediye düşünülebilir.

 3. Anneler veya Anne Figürleri: Annenize veya başka bir anne figürüne özel bir gününde veya anneliklerini kutlamak için güzel bir hediye olabilir.

 4. Doğum Günü Kutlamaları: Sevdiklerinizin doğum günlerinde romantik bir jest olarak bu aranjman düşünülebilir.

 5. Yıl Dönümleri: İlişkinin veya evliliğin yıl dönümlerinde romantik bir hediye olarak tercih edilebilir.

 6. Evlenme Teklifi: Bu özel aranjman, evlenme teklifi anında romantik bir atmosfer yaratmak için kullanılabilir.

 7. Özel Günler ve Tatiller: Sevgililer Günü, yılbaşı veya diğer romantik tatillerde sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapmak için tercih edilebilir.

 8. Duygusal İfade: Derin duygularınızı ifade etmek, sevdiğiniz kişiye olan bağlılığınızı göstermek veya özür dilemek amacıyla düşünülebilir.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp