2.220,00 TL
Ürün Kodu: NP318

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

101 Kırmızı Gül Kız İsteme Buketi

Yaklaşık olarak 70 cm yüksekliğindedir, mevsimsel stok durumlarına göre yeşillikler ve süslemesinde değişiklik yapabiliriz. Stokalrımızda olmayan yeşillik yada süslemelere alternatif olarak kullandığımız ürünlerde daha şık daha kaliteli olmasına özen göstererek süsleme yapmaktayız. 101 adet butik güller ile hazırladığımız kız isteme söz nişan buketinde tamamen 1. sınıf güller kullanılmıştır.

Kırmızı gül buketlerimiz (Anlık yoğun satışlar hariç) stoklarımızda her zaman mevcuttur, alternatif süslemeler için çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirisiniz, Ürün dayanıklılığı hava koşullarına göre değişim göstermektedir. Kız isteme buketi olarak hazırladığımız buketi daha uzun süre muhafaza edebilmek için serin yerde tutmanız gereklidir.


Ürün içeriğinde kullandığımız canlı malzemeler okaliptüs yeşillikler, cipsofilya çiçeklerive butik kırmızı güller, Alt yapı malzemelerimiz beyaz elyaf, abaka süsleme ve kırmızı kurdeledir. Stok durumlarımıza göre istenilen renklerde değişim yapabiliyoruz.


"Unutmayınız bu özel günde sizin isteğiniz doğrultusunda en kaliteli işçiliği sizler için sergiliyoruz"100 kırmızı buketi için hazırladığımız örnek videomuzu inceleyebilirsiniz.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp