766,70 TL
Ürün Kodu: NP619

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Orkidenin Aşkı Kırmızı

Ürün Detayları: 


Akvaryum cam vazoda bulunan ürünümüz içerisinde saman bitkisi, iki dallı beyaz orkide, sarı papatyalar, kırmızı gerbera, lavanta ve pampas otu kullanılarak siz değerli müşterilerimiz için Hatay Çiçek Ekibimiz tarafından özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır. 

Orkide çiçeği asaletin ve özenin simgesidir. Orkide çiçeklerinin ince uzun gövdeleri narin oldukları hissini uyandırsa da fazlasıyla dayanıklı uzun ömürlü bitkilerdir.Bu tropikal iklim sever çiçeklerin küçük yaprakları ve uzun gövdeleri vardır. 

Orkideler yılda 2, bakımı güzel yapılırsa 3-4 kez çiçek açarlar. Sulama yapılacak su çok önemlidir musluk suyu yerine içme suyu kullanmanız daha sağlıklı olur. Orkideler ışığı ve havadar yerleri sever. Işığı sevseler de orkide çiçeği güneş ışığına direkt maruz kalmamalıdır.
Orkide çiçeği fazla su istemez. Dolayısıyla her gün su vermenize gerek yoktur. Haftada iki kez vereceğiniz su bu çiçek için yeterli olacaktır. Orkide çiçeğinin bakımında mutlaka şeffaf bir saksı tercih etmeniz gerekiyor. Orkide çiçeğinin kökleri güneşe aşırı derecede ihtiyaç duyduğundan dolayı köklerinin daha iyi yetişmesi açısından şeffaf saksı kullanılması gerekir. 
 

Ona anlamlı bir hediye almak isterseniz Orkidem ve Kırmızı Gerbera ile hediyeniz çok daha özel olacaktır... 

Yükseklik: Yaklaşık olarak 55 iile 60 cm arası değişim gösterir


Çiçeğimiz ile yazılabilecek kart notları:


-Çünkü her bir zerrem aşık her bir zerrene.
- Her neşemin ardında nefesi olan adam, şiir gibi bakışınla hoş geldin hayatıma.
-Gönlümün en güzel yerinde kurdum sana tahtımı. Senin sarayın, benim içim. Senin nefesin, benim yelim. Sonsuza kadar birlikte... Seni seviyorum.
-
Bir yanım eksiktir hep doğduğumdan beri. İlk defa yıllar sonra seninle tamamlandım. Seninle tamam oldum, seninle var oldum. Sonsuza kadar birlikte... Seni seviyorum.
-
Hangi buluş benim seni bulmamdan daha büyük etki yaratır dünya için, tüm dünya yıkılsa bir sana aşkım kalır; dizlerimin üzerine çökmüşüm çok mu? Sonsuza kadar birlikte... Seni seviyorum.
-Bahçemdeki çiçeklerimi koparabilecekken suladın. Gözlerimi ağlatabilecekken avuttun. Ellerimi sıkabilecekken tuttun. En güzel yarınlarım seninle olsun adam.
-Kanatlarımı açmam için fırsat verdin, ellerinde gökyüzünü var ettin. Sözlerimde arkamda durdun. Sen benim en güzel sevenimsin.
- Ne bir ömrü sensiz harcayabilirim, ne bir anı sensiz yaşayabilirim. Sadece sevebilirim. Her şeyimle sevebilirim.
-Ben mutluluğa seninle uçtum aşkım, sen benim kanatlarımsın.
-Aşkı seninle yakaladım, umudu seninle tanıdım, sen yanı başımdayken karşılaştım bir bayram sevinciyle. Sen benim en güzel yanımsın.
-Ben sana sadece ilk görüşte aşık olmadım, her görüşte aşık oluyorum.
-Adım soyadınla tamamlansın istiyorum sevgilim.
-Sen sonu olmayan, mısralara sığmayan bir AŞK şiirisin, benim yüreğimde gülüm.
-
Dünya bir yana, sen bir yana diyemem. Sen benim dünyam oldun çünkü. Yaşama alanım ve nefes aldığım yer... İyi ki varsın. Teşekkür ederim.
-Gökkuşağının hikayesini bilir misin sevgilim? Bittiği yerde bir hazine yatarmış. Sen benim gökkuşağımın bittiği yerde çıktın karşıma...
-Her yeni gün gülümsemenle doğuyor, sen uyuyunca batıyor. Hadi arala göz kapaklarını, kalbime güneş doğsun sevgilim.
-Her bakışta, aklımı başımdan alıyor, dünyadan uzaklara dalıyor, alemde bir tek bana bakıyor, yıldızlara odaklanıp akıyor, kara delikleri delen. O güzel gözlerin.
-Dışarısı soğuk ve daha soğuk olacak. Ben ise soğuğun tam ortasında senin için yanan yüreğimle şarkılar söyleyeceğim bu güzel günün akşamında.
-Gözlerin gözlerimde, aşkın içimde, ruhun bedenimde olduğu sürece seni seveceğim sevgilim.
-Yadığım en farklı ve en güzel duyguları senin sevgin verdi yüreğime. Seni seviyorum balım.
-Sesinin her cümlesini öpmek istiyorum aşkım!
-Ben sana sadece ilk görüşte aşık olmadım, her görüşte aşık oluyorum.
-Benim malım, mülküm, servetim ve hazinem sensin sevgilim sen.
- Kalbimin tatlı işgalcisi, en sevdiğim film göz kapaklarının yavaşça kayıp da rüyaya dalışını izlemek, en güzel parfüm teninin kokusu, varlığın nefes alma sebebi, iyi ki varsın...
-Dünya bir yana, sen bir yana diyemem. Sen benim dünyam oldun çünkü. Yaşama alanım ve nefes aldığım yer... İyi ki varsın. Teşekkür ederim.
-Gökkuşağının hikayesini bilir misin sevgilim? Bittiği yerde bir hazine yatarmış. Sen benim gökkuşağımın bittiği yerde çıktın karşıma...
-Her yeni gün gülümsemenle doğuyor, sen uyuyunca batıyor. Hadi arala göz kapaklarını, kalbime güneş doğsun sevgilim.
-Saçları memleketim kokan kadınım; öyle hasretle, öyle muhtaçlıkla öyle aşkla taparım sana.
-İçimde binlerce kuş cıvıldıyor durmaksızın, hepsi adını haykırıyor. Aklıma gelişini seveyim, ne güzel de gülümsetiyorsun beni, hayat ışığım, sevgilim, göz bebeğim
-Yadığım en farklı ve en güzel duyguları senin sevgin verdi yüreğime. Seni seviyorum balım.
-Varlığın dünyamı aydınlatan güneş, içimi serinleten su gibi bir tanem. Seni çok seviyorum
-Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen, sen, sen.
-Ruhumun en güzel ve en temiz köşesinde sen varsın, seni sonsuza dek seveceğim
-Bu çiçeği aşkımızla birlikte büyütmeye ne dersin?
-Çiçekler ışığı köklerinin en derinlerinde tutarlarmış. Sana olan aşkım da hep benimle, en derinde
-Çiçekler kadar güzel, narin ve ince olduğunu bir kez daha hatırlatmak istedim. Seni çok seviyorum.
-Her gün birbirimiz için çiçek açmaya ne dersin? Mutluluğumuz bir ömür sürsün sevgilim!
-Çiçekler dünyayı renklendiren en özel varlıklar. Sen de benim hayatımı renklendiren en değerli şeysin. Seni çok seviyorum.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp