662,00 TL
Ürün Kodu: NP702

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Renkli Sevgi Kutusu

Yuvarlak kraft kutuda beyaz kalanchoe,pembe kalanchoe ,yaklaşık 25 cm mutlu ayıcık, mor Setteria ,cipso ve turuncu renkte Pampas çiçeği ile hazırlanmış aranjmanımız sizler için özel tasarlandı.
  1. Beyaz ve Pembe Kalanchoe: Kalanchoe bitkisi, genellikle dayanıklılığı, neşeli ve canlı çiçekleri ile bilinir. Beyaz rengi saflık, pembe ise neşe ve sevgiyi temsil eder. Bu bitki türü, genellikle doğrudan güneş ışığı alan ve iyi drenajlı toprakta yetişir. Sulama sıklığı, toprağın kurumasına bağlı olarak belirlenmelidir. Kış aylarında daha az su gerekebilir.

  2. Mutlu Ayıcık: Ayıcıklar genellikle neşe, sevgi ve sıcaklığı temsil eder. Bu sevimli oyuncaklar, genellikle içinde bulundukları ortama neşe getirirler.

  3. Mor Setteria Cipso ve Turuncu Pampas Çiçeği: Mor renk genellikle lüks, gizem ve mistizmi ifade ederken, turuncu renk coşku, enerji ve sıcaklığı simgeler.

Bakım açısından, çoğu bitki gibi kalanchoe bitkileri de doğru ışık, uygun sulama ve uygun sıcaklıkta yetiştirilmelidir. Ayıcık için özel bir bakım gerektirmez, genellikle temiz ve kuru tutulması yeterlidir. Diğer bitkiler hakkında daha spesifik bakım gereksinimleri lokal iklim koşullarına ve bitkinin türüne göre değişebilir. Bitkilerin sağlıklı bir şekilde büyümesi için düzenli olarak toprak kontrolü ve sulama önemlidir.

Kimlere hediye edilebilir ;

  1. Sevgiliye: Renkli ve çeşitli çiçeklerle birlikte ayıcık, sevgilinize romantik bir jest olabilir. Kalanchoe'nin neşeli ve canlı renkleri sevgi ve neşe dolu bir mesaj iletebilir.

  2. Arkadaşa veya Yakın Aile Üyelerine: Bu kombinasyon, arkadaşlarınıza veya yakın aile üyelerinize doğum günü, tebrik, sevgi veya moral verici bir hediye olarak uygun olabilir. Renkli çiçekler ve ayıcık, neşeli ve sevgi dolu bir jest olabilir.

  3. Özel Birine: Bu kombinasyon, sevdiğiniz birine veya özel bir insana duygusal bir mesaj iletmek için harika bir seçenek olabilir. Renkli çiçeklerin ve sevimli ayıcığın kombinasyonu, derin duyguları ve sevgiyi yansıtabilir.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp