Seni Seviyorum Pankartlı Papatyam

553,00 TL
Ürün Kodu: NP958

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Doğal Kütükte Seni Seviyorum Pankartlı Papatya Aranjmanı

Ürün Detayları :


Ürünümüz doğal ahşap kütükte olup, içerisinde pembe, beyaz ve sarı olmak üzere 3 renk papatya ve yeşillik ile süslenerek siz değerli müşterilerimiz için şahane ekibimizin hazırladığı tam bir görsel şölendir. 

Ürünümüz üzerinde Seni Seviyorum Pankartı ile mesajınızı iletmek için hazır...

Anavatanı Türkiye olarak bilinen papatya, mayıs ayından itibaren hazirana kadar çiçek açmaktadır. Ortalama 25 cm boya sahip olan papatyaların orta kısmında sarı bir kısım bulunmaktadır. Sarı yuvarlak çevresinde 12 – 20 adet beyaz renkte yapraklara sahiptir. 

Papatya fallarının cevap beklenen sorusu: Seviyor mu yoksa sevmiyor mu? Bu test sonucu ne kadar doğru çıkar bilinmez ama göndereceğiniz bir buket mis kokulu papatya ile sevdiklerinizin bu soruyu papatya fallarına sormasına gerek kalmayacak!

  • Tüm özel günlerde ya da içimden geldi hediyesiyle özel hale getirmek istediğiniz günlerde tercih edebilirsiniz.
  • Beyaz papatya, simgelediği tüm güzel duyguları karşı tarafa yansıtabileni zarif bir çiçektir.
  • Papatyalar, renkleriyle sağladığı görsel şölenin yanında kokusuyla da herkesi cezbeder, kır esintisini bulunduğu her ortama taşır.
Zarafetin, saflığın ve temiz kalbin temsilcisi papatya çiçeği her göreni büyüleyen güzelliktedir. Mis gibi kokusu, sade güzelliği ve bin bir derde deva etkileri ile papatya, kalbimizi kazanmaktan fazlasını yapmıştır.

Hediye olarak da kişiler birbirine papatya çiçeği vermeyi tercih etmektedir. Papatya çiçeği, saflık, masumiyet ve temiz kalbin sembolü olarak sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bir çiçektir.

Kırların en güzel süsleri olarak görülen papatyalar, aynı zamanda baharın habercisi olarak da kabul edilmektedir. Birçok farklı renkleri ile dikkat çeken papatyalar genellikle beyaz olanları yaygın olarak görülmektedir. Papatyalar, birçok farklı yerde ve çeşitli şekillerde kullanılmaktadır.
Papatyaların birçok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Ancak genellikle kır papatyaları tanınmaktadır. Baş kısmı küçük, beyaz ve sarı renkte olan kır papatyaları, oldukça zarif bir görüşme sahiptir. Yıllık otsu bitkilerden olan papatyalar, hoş kokusu ve ortama sıcaklık kazandıran görünümü nedeniyle de bahar ve yaz dönemlerde vazolarda yerini almaktadır.

Bazen kadınlar yalnız olmadığına inanmak ister. Saf sevgiyi tüm iliklerine kadar ihtiyaç duyar ve bu ihtiyaçlarını sadece bir papatyada rastlar. Kötü bir günün ardından yolun kenarında gördükleri papatyalar yalnızlık duygularını bir anda alıp götürür ve hala saf sevginin olduğuna inandırır.

Beyaz papatyanın anlamı: Saf, masum ve sonsuz sevgi demektir.
Sarı papatyanın anlamı: Kişiye çok fazla pozitif enerji getirir
Pembe Papatya Anlamı: Sevgi, romantizm ve yumuşaklığın sembolüdür. 

Yükseklik : Yaklaşık olarak 15 ile 20 cm arası değişim gösterir

Not: Aranjmanda yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp