328,70 TL
Ürün Kodu: NP275

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Ürün Detayları:

Seramikte Kırmızı Gerbera

Yaklaşık olarak 10 cm yüksekliğinde beyaz seramik vazo içerisinde tasarlıyoruz, ürün boyutlarımız ortalama 20 cm yüksekliğindedir. Stoklarımıza göre garnitürleri en şık şekilde kullanıp görsel ile aynı ürünü hazırlıyoruz. Stoklarımızda olmayan garnitürler yerine ürünü daha şık gösterecek garnitürler ile hazırlaıyoruz. Aranjmanımız içerisinde 3 adet kırmızı gerbera çiçeğimiz mevcuttur. Siz değerli müşterimizin isteği doğrultusunda farklı renklerdede hazırlamamız mümkündür. 

Anneler günü, doğum günü, öğretmenler günü gibi özel günlerinize anlam katacak şık tasarımlı bir aranjman modelimizdir. NihatPetek.com'dan sizde bu ürünün siparişini oluşturun ona özel olduğunu hissettirin...Siparişinize ekleyebileceğiniz doğum günleri için özel kart notları:

Mutlulukların paylaşıldığı doğum günü kutlaması için zarif çiçeklerin yanına ekleyebileceğiniz kart notu doğum günü mesajları:

Yeni yaşının gönderdiğim çiçekler kadar renkli geçmesini temenni ederim.

Yeni yaşında yüzünde gülümseme eksik olmasın.

Yeni bir yıl, yeni bir umut, yeni bir hayattır. Umutlarını kaybetmediğin bir yıl olmasını dilerim.

Yeni yılında tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğiyle, mutlu yıllar.

Yeni yaşında hayal ettiğin bütün mutluluklara ulaşmanı ve hayatın bütün güzelliklerini birlikte yaşamayı diliyorum. Yanında olamasam da kalbim hep seninle, mutlu yaşlar...

Her yeni yaşın bir öncekinden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını diliyorum. Yüzündeki gülümsemeni hiç kaybetme çünkü sana çok yakışıyor. Yeni yaşın kalbinin tüm güzellikleri ile gelsin, nice mutlu yıllara.

Tonton bir nine olup da eski günlere daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler anılar biriktireceğin yepyeni bir yaş seninle olsun! İyi ki varsın yoksa her şey biraz eksik kalırdı. Doğum günün kutlu olsun!

YORUMLAR


E.N.

06/12/2022

çok şık bir çiçek çok beğenildi 🤩 çok kısa bir süre de teslim edildi 😊

Ö.C.

06/12/2022

çok hızlı bir şekilde hazırlandı ve gerçekten ilgileri çok güzel . Teslim ettiklerinde bile sisteme düşmeden bilgim oldu .. okadar sipariş verdim ama bunların ilgisi ayrı idi teşekkür ederim ..

A.S.

06/12/2022

küçük beyaz şeyler azdı, fotoğraf gönderdiklerinde belirttim tekrar hazırlayıp fotoğraf gönderdiler. çiçekler taze görünüyordu. satıcı ilgiliydi çok teşekkür ederim .teslim edildikten sonra beni arayıp bilgi verdiler. fanus ve çiçekler çok güzelmiş eşim çok beğendi

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp