1.503,00 TL
Ürün Kodu: NP1603

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Turuncu Gül Bahçesi

Şeffaf Yunan vazo, zamanın durduğu bir cam denizinde yüzen bir hazine gibi, ışığı kıvrımlarında barındırırken, içindeki çiçeklerle adeta bir masal anlatıcısı gibi parlar.

Turuncu çardak güller, nazlı danslarını turuncunun en cazip tonlarıyla sergilerken, her yaprağı ayrı bir hikaye anlatırcasına zarif bir şekilde eğilirler. Onları izlerken, zamanın ne kadar çabuk geçtiğini unutursunuz.

Turuncu pampas, rüzgarın şarkısını taklit edercesine uzanır, her bir kıvrımı adeta bir serüvenin başlangıcını müjdeleyen gizemli bir elin işaretidir. Turuncunun enerjisini taşıyan her sallantı, izleyeni büyüleyen bir dansa dönüşür.

Lavanta, morun büyülü kıyafetini giymiş bir peri gibi, sakin ve zarif bir şekilde vazoda durur. Kokusu hafifçe etrafa yayılırken, ruhu dinginleştirir ve gözleri kamaştıran bir rüyanın kapılarını aralar.

Bu tasvirlerle, şeffaf bir Yunan vazoda turuncu çardak güller, turuncu pampas ve lavanta, bir peri masalının sayfalarından fırlamış gibi, izleyeni büyüleyen ve hayal gücünü besleyen bir tablo oluşturur.

YORUMLAR


Emir Sercan Arslan

28/06/2024

İlginize ve emeğinize çok teşekkür ederim 🤗💐

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp