3.305,00 TL
Ürün Kodu: NP1136

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Vazoda Lila Gül ve Turuncu Çardak Güllerim

Ürünümüz cam vazo içerisinde olup, 41 adet butik lila güller ve turuncu çardak güller ile  süslenerek siz değerli müşterilerimiz için Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır...

Lila gül, aşkı ve büyüleyiciliği ifade eden özel bir renk ve güldür… Bildiğiniz üzere her gül farklı bir anlam ifade ediyor ve aşkınızı anlatmanız için sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor. Lila gül de onlardan bir tanesi ve sahip olduğu ‘’büyüleyici’’ anlamı ile birlikte partnerlerinizi etkilemeyi başarıyor. Kadınlar hatırlanmak ister ve özel günlerin yanı sıra gündelik hayatlarında da aklınızda olduklarını bilmek isterler. Bunu güzel bir gül ile sizler de daim kılabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Bir kadını mutlu etmek gerçekten çok kolay ve bunu küçük bir hediye ile yerine getirmek de emin olun en kolay olanıdır.

Arzuyu, tutkuyu ve coşkuyu ifade eden turuncu gül, aşkınızın heyecanını arttıracak çok özel hediyelerden bir tanesidir.Sunduğu mükemmel renk güneşin doğuşunu ve bununla birlikte büyümeyi çağrıştırır.
Çok bilinmeyen bir diğer anlamı ise gururdur. Yani aslında sizin için gurur değil daha çok pes etmemesi, zorluklara karşı diz çökmeden dik durması gerektiğini düşündüğünüz birine turuncu güllerden oluşan bir aranjman hediye edebilirsiniz.

Vazoda Lila Güllerim bakımı için neler söyleyebiliriz? 

- Su rengine dikkat edip tazelemenizde fayda olacaktır.
- Çiçeğiniz direkt güneş ışığından, sıcak ortamdan ve cereyandan koruyunuz, ömrü daha fazla olacaktır.Çok fazla sıcak ortamda güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.
- Ömrünü tamamlayan çiçeklerin vazodan çıkarılması düzenlemenin ömrünü artıracaktır.

Not: Aranjmanda yer alan vazo ve çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir.
Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir.

Şimdi ona gözalan aranjmanımız ile sizin için ne kadar özel olduğunu hissettirmenizin tam zamanı...

Ürünümüz yaklaşık 22 cm yüksekliğinde cam vazo içerisinde olup, Ürün toplam yüksekliği 50cm ,ürün boyutları mevsimsel stok durumuna göre 5 ile 10 cm arasında değişiklik göstermektedir. 

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp