Zarf Kutuda Karanfil Aranjmanı

467,50 TL
Ürün Kodu: NP1073

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Zarf Kutuda Pembe Kırmızı ve Beyaz Karanfillerim

Ürün Detayları : 


Ürünümüz sarı üzerine beyaz çizgili zarf kutuda olup, içerisinde beyaz, pembe, kırmızı karanfil, kurutulmuş limon dilimleri, setteria ve yeşillik ile süslenerek siz değerli müşterilerimiz için Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından özenkle ve sevgiyle hazırlanmıştır...

Sevgi paylaştıkça çoğalan ve duydukça daha da mutlu eden bir duygudur. Sevgiyi paylaşmanın binlerce yolu vardır. Bunlardan en etkili olardan biri de elbette çiçeklerdir. Kimi zaman buket halinde kimi zaman da şık bir vazoda sunulan çiçekler, mutluluğu katlar. Sevdiklerinize en güzel dilek ve duygularınızı iletmek istediğiniz zamanlarda çiçekler gönderebilir, yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Hislerinizi olabilecek en içten, en samimi ve duygusal şekilde ifade edebilmenize yardımcı olabilecek, pembe karanfiller ile donatılmış sevgi dolu bir çiçek aranjmanı olan ürünümüz sevdiklerinizi mutlu etmek için hazırlandı.

Hem görünüşü hem de güzel kokusuyla nerede olsa tanıyabileceğiniz çiçek türüdür karanfiller. Bununla birlikte birden fazla rengi bulunan karanfillerin yılda sadece iki defa çiçek açması, onları diğer çiçek türlerinden ayırır. Karanfil çiçeğinin anlamı renklerine ve türlerine göre değişkenlik gösterse de genel olarak, farkındalık ve sevgi anlamını taşır.

Karanfil çiçeği çok güzel bir görünüme sahiptir. Birbirine dolanan yaprakları, sanki özenle tek tek iç içe geçmiş gibidir. Renkleri ve kokusu ile büyülenmeye hazır mısınız?

Karanfiller, soğuk ortamları sevmezler, bu nedenle oda sıcaklığını iyi ayarlamanız gerekir. Çiçekleri toplamda beş adet yaprağa sahiptir.

Karanfil çiçeği bakımı için sulama işlemi oldukça önemlidir. Karanfil özellikle püskürtme ile yapılan ıslatma işleminden hoşlanır. Bu nedenle fısfıs yardımı ile karanfil çiçeğinizin su ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Şişenin temiz ve daha önce kimyasal madde içermediğinden emin olmalısınız.

Karanfilin her renginin farklı bir anlamı vardır.
  • Beyaz karanfil, temizliği ve saflığı ifade eder.
  • Kırmızı karanfil, hayranlığı ve romantikliği simgeler.
  • Pembe karanfil, en içten duyguları anlatmak için en güzel yollardan biridir.

Yükseklik : Yaklaşık olarak 20 ile 25 cm arası değişim gösterir

Not: Ürünümüzde yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp