358,00 TL
Ürün Kodu: NP181

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Sıcak Sevgi Gül Buketi Ürün Detayları:

Yaklaşık 35 cm yüksekliğinde 7 adet kırmızı güllerden hazırladığımız el buketi modelimizi kırmızı tergal süsleme ile taçlandırarak zarif ve zerafetli bir gül buketi hazırlıyoruz. Buket içerisinde 7 adet kırmızı gül çiçeği mevcuttur.  Ürün cipso ve yeşillikler ile süslenerek taçlandırılmaktadır. 

Buketimizin ömrünü daha uzun süre tutabilmek için serin bir ortamda saklayabilirsiniz.
Ona anlamlı bir hediye etmek isterseniz 7 kırmızı gül buketi ile daha da anlam kazanacaktır.Kırmızı Gül için yazılabilecek kart notları:
 • Yaşadığım en farklı ve en güzel duyguları senin sevgin verdi yüreğime sevgilim… Seni seviyorum.
 • Sen kadın sen gönlümün sahibisin ve sen kirpik diplerine kadar benimsin.
 • Güller dahi güzelliğine erişemez. Aşkının büyüklüğünü hiçbir sevgi geçemez. Yüreğimde ki en özel insana sevgilerle…
 • Kirli bir çocuk yüzüyüm kapında; ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değil istediğim, yüreğini koy avuçlarıma.
 • Seni neden üzdüğümün farkındayım. yaptığım hataların farkındayım. elimdekinin ne değerini bildim ne de sevgisini.  çok ama çok üzgünüm. kocaman gülüşündeki mutluluğa ihtiyacım var. seni çok seviyorum.
 • Paylaşılacak daha ne kadar çok anı var. birlikte kahve içecek, yeni yemekler keşfedecek, aynı filmde ağlayıp, farklı müziklere aynı hislerle ağlayacağız. sevgilim yapacak daha çok şey var.  En önemlisi ise önümüzde sen ve senin sevgin ile güzelleşecek ise bir ömür var.
 • Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...
 • Çiçekler kadar güzel, narin ve ince olduğunu bir kez daha hatırlatmak istedim. Seni çok seviyorum.Çiçekler dünyayı renklendiren en özel varlıklar. Sen de benim hayatımı renklendiren en değerli şeysin. Seni çok seviyorum.
 • Uzun ve yabani otların bahçendeki güzel çiçeklere gölge düşürmesine izin verme. Senin yolun ve bahçen çok özel.
 • Bugünün senin için ne kadar özelse benim için de öyle. Hayatta paylaşamayacağımız hiçbir duygu yok. Ne olursa olsun hep yanındayım.
 • Buda, bir çiçeğin mucizesini anlayabilsek hayatımızda pek çok şeyin değişeceğini söylemiş. Ben o mucizeyi sende görüyorum. Bu mucizeyi birlikte yaşamaya ne dersin?
 • Hayatımdaki varlığın için teşekkürler.
 • Güzel yüzünü soldurmaya ve eşsiz kalbini üzmeye sebep olduysam, lütfen affet beni. Hiç olmamasını dilerdim ama ne yazık ki oldu! Umarım bu çiçekler gözlerinin tekrar ışıldamasını sağlar.
 • Sensiz hiçbir şeyin tadı yok. Tüm duygulara anlam katan yalnızca senin sevgin. Seni seviyorum. Lütfen beni affet...
 • Gözlerin gözlerimde, aşkın içimde, ruhun bedenimde olduğu sürece seni seveceğim!
 • Saç diplerinden ayak tırnaklarına kadar benim olduğunu bilmek ne güzel şey be kadın, seni seviyorum.
 • En güzel aşkın baharına uyandığım kadın, güller sen kadar güzel kokmuyor ama sen gülleri seversin. 
 • Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. 
 • Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlığına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan. 
 • Gün içinde yorgunluğunu almak, seni bir nebze de olsa gülümsetebilmek istedim kadınım. Seni seviyorum. 
 • Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. . . Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen...

YORUMLAR


Merve karadağ

11/05/2024

Sağolsun türkiyem yardımcı oldular hızlıca teslim ettiler

E.E.

02/12/2022

Tereddüt etmiştim ama müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen insanlar, sabah tam olarak 09:00 da teslim edilmesini rica ettim tam olarak 09:00 da teslim edildi, çok memnun kaldım. Emekleriniz hızınız kaliteniz için teşekkürler

D.E.

02/12/2022

Siparişimi istediğim saatten daha önce teslim edildi ama o kadar özenle hazırlanmıştı ki puan kıramadım yorum yapmadan geçemedim.. Elinize sağlık beklentimin üzerindeydi emekleriniz için kuryenizin güler yüzü için ayrıca teşekkür ederim. Daha önce çok sipariş vermiştim bu kadar memnun kalmamıştım anlayışınız ve ilginiz bile tekrar sipariş vermem için yeterli, hayırlı işler diliyorum.

A.A.

05/12/2022

Çiçeği yurt dışından Antakyadaki kız arkadaşım için sipariş ettim, tereddüt içindeydim. Sorunsuz ve zamanında ulaştı, sorduğum soruları oldukça açıklayıcı şekilde hızlıca yanıtlayarak dönüş sağladılar. Çok memnun kaldım, güler yüzünüzden dolayı teşekkür ediyorum.

Z.E.

04/12/2022

Öncelikle siparişimi oluşturmam konusunda yardımcı olduğunuz için sonrasında her aşamasında (hazırlanma, gönderilme, teslim edilme) bilgilerini sms ve mail olarak ilettiğiniz için bir de sevgimize vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim. İyi ki sizin gibi tatlı dilli ve güler yüzlü insanlarla tanışmışım. Antakyada böyle hızlı ve güvenilir bir adresin olması beni ziyadesi ile mutlu etti. Bundan sonraki tek adresimsiniz 👍🏻

D.N.

08/12/2022

Kız arkadaşım çok beğendi lütfen bu şekilde hızlı teslimat ile yüzümüzü güldüremeye devam edin , hep var olun, emeğinize sağlık

G.A.

06/12/2022

Özür dilememe ve affedilmeme vesile olduğunuz için çok teşekkür ediyorum :) Özenle hazırlayan ekibinize teşekkürü borç bilirim...

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp