Akvaryumda Gerbera ve Orkidem

1.341,00 TL
Ürün Kodu: NP617

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Masum Sevgi Çiçeğim 

Ürün Detayları: 

Ürünümüz akvaryum cam vazoda olup, içerisinde saman bitkisi, iki dallı beyaz orkide, sarı papatyalar, turuncu gerbera, lavanta ve pampas otu ile süslenerek sizler için Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından her zaman olduğu gibi sevgi ve özenle hazırlanmıştır. 

Orkide çiçeği, dünyanın en özel çiçek türlerinden biri. Tarihten bu yana insanlığı büyüleyen bu güzellik;zarafetin, şıklığın, aşkın ve sadakatin simgesi. Orkide, çiçeklerini açtığı zaman tüm dikkatleri üzerine çeker. Büyüleyici görüntüsüyle birlikte mis gibi kokusuyla insanlığı mest eder.
Orkideler yılda en az iki defa çiçek açarlar. Fakat bakımı iyi yapılırsa üç veya dört kez de çiçek açabilirler.
Sulama için suyun kalitesi çok önemli. Musluk suyu yerine içme suyu kullanmanız orkidenizin sağlığı için çok daha iyi olacaktır.


Orkide çiçeğini kış aylarında yedi günde bir sulamanız yeterli. Yaz aylarında ise bu süreyi dört günde bir olacak şekilde revize etmelisiniz.Orkideler normal bitki topraklarında yaşayamazlar. Bitkinizin köklerinin hava almasına izin verecek toprak seçimi yapmalısınız.

Yükseklik: Yaklaşık olarak 55 ile 60 cm değişim gösterirÇiçeğimizle birlikte yazılabilecek notlar :

-Ben mutluluğa seninle uçtum aşkım, sen benim kanatlarımsın.
-Aşkı seninle yakaladım, umudu seninle tanıdım, sen yanı başımdayken karşılaştım bir bayram sevinciyle. Sen benim en güzel yanımsın.
-İçimde binlerce kuş cıvıldıyor durmaksızın, hepsi adını haykırıyor. Aklıma gelişini seveyim, ne güzel de gülümsetiyorsun beni, hayat ışığım, sevgilim, göz bebeğim
-Her şey seninle çok güzel sevgilim ve sende çok güzelsin.
-Sen papatyaları koklarken ben de senin enfes kokusunu duyumsamalıyım.Papatya kokusu gelip geçer sevgilim, bir papatya kokusu kadardı bizim de sevgimiz.
-Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlığına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan.
-En güzel günler en güzelin olsun…
-Aşkın olmadan hayatta kalamam çok zor. Çünkü etrafımda olmadığın zaman boğulmuş gibi hissediyorum. Her geçen gün sana olan aşkım daha da artıyor. Seni çok seviyorum.
-Her gün yeni bir şarkıda buluyorum seni ve güzel gözlerini. Ruhumu besleyen, benim olduğum yerden çok daha başka bir yere götüren, bana herkesten farklı bir haz veren bu başıma gelen. Aşkımız daima ilk günkü alevi ile yanmaya devam etsin sevdiğim...
-Bir doktor hayatımı kurtarabilir, bir avukat hayatımı savunabilir, bir asker hayatım için savaşabilir, ama sadece sen bana hayatın gerçek anlamını verebilirsin. Seni seviyorum!
- Kalbimin tatlı işgalcisi, en sevdiğim film göz kapaklarının yavaşça kayıp da rüyaya dalışını izlemek, en güzel parfüm teninin kokusu, varlığın nefes alma sebebi, iyi ki varsın...
-Dünya bir yana, sen bir yana diyemem. Sen benim dünyam oldun çünkü. Yaşama alanım ve nefes aldığım yer... İyi ki varsın. Teşekkür ederim.
-Herkesin sabah güne başlamak için kendi motivasyonuna ihtiyacı vardır. Sen benim bu hayattaki en güzel motivasyonum oldun
-Ne zaman elimi tutsan, içimden bir ses önümüze ne engel çıkarsa çıksın birbirimizi asla bırakmayacağız diyor.
-Varlığın dünyamı aydınlatan güneş, içimi serinleten su gibi bir tanem. Seni çok seviyorum
-Cemre gibi düştün hayatımın kışına. Bahar seninle geldi.
-Ruhumun en güzel ve en temiz köşesinde sen varsın, seni sonsuza dek seveceğim.
-Tonton bir nine olup da eski günlere daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler anılar biriktireceğin yepyeni bir yaş seninle olsun! İyi ki varsın yoksa her şey biraz eksik kalırdı. Doğum günün kutlu olsun.
-Dilimden düşmeyen şarkım, ağzımdan düşmeyen lokmam, düşümden düşmeyen düşüm, yüreğimden düşmeyen duam, aklımdan düşmeyen sevdamsın sen..
-Kalbimin sahibi, seninle bir ömür en güzel günlere yürümek paha biçilemez.
-Seninleyken kendimi dünyanın en iyi insanı gibi hissediyorum. Nasıl bir iyilik yaptım, ne yaptım da seni verdi hayat bana? Hediye gibisin sevgilim, iyi ki varsın.
-Çölün yağmura, bir çocuğun annesine, ayın güneşe olan özlemi gibi özledim seni. Kendinden emin ve en temiz hislerle…
-Ne dağlara yazarım aşkımı ne de taşlara... Ben senin aşkını kalbime yazdım, her nefesimde seni yaşıyorum.
-Gözlerinin 'kahve'sinden koy ömrüme, kırk yılın hatrına 'sen' kalayım...
-Aşkımızı kalbimde tutuyorum. Çünkü sensiz bir hayat güneşsiz ve çiçeksiz bir bahçe gibi...
-Bana her bakışında kendimi kaybediyorum. Güzel gözlerinden sen sorumlusun; bana seslendiğin an kulaklarım dünyaya sağır, bülbül sesinden sen sorumlusun; ellerimi tuttuğunda hayat durur gibi oluyor, aşık gönlümden sen sorumlusun...
-Yaşamak için hayata dört elle sarılmak lazımdı oysa benim sadece 2 elim vardı. Sonra sen, ben oldun... İyi ki varsın şükür sebebim...
-Çiçekler kadar güzel, narin ve ince olduğunu bir kez daha hatırlatmak istedim. Seni çok seviyorum.Çiçekler dünyayı renklendiren en özel varlıklar. Sen de benim hayatımı renklendiren en değerli şeysin. Seni çok seviyorum.
-Uzun ve yabani otların bahçendeki güzel çiçeklere gölge düşürmesine izin verme. Senin yolun ve bahçen çok özel.
-Bugünün senin için ne kadar özelse benim için de öyle. Hayatta paylaşamayacağımız hiçbir duygu yok. Ne olursa olsun hep yanındayım.
-Buda, bir çiçeğin mucizesini anlayabilsek hayatımızda pek çok şeyin değişeceğini söylemiş. Ben o mucizeyi sende görüyorum. Bu mucizeyi birlikte yaşamaya ne dersin?
-Ben sana sadece ilk görüşte aşık olmadım, her görüşte aşık oluyorum.
-Sen, her an aklımda olan ve güldüren tek şeysin bu hayatta.
-Adım soyadınla tamamlansın istiyorum sevgilim.

-Bazen karşında oturup saatlerce seni izlemek istiyorum, senin bir gülümseme anını yakalayıp ömrüme ömür katıyorum. En büyük aşkımsın…
-Yeter ki sen konuş, sesin yankılansın kulağımda, ben sağır olurum senden başka insana.
-Sen bana baktığın zaman iki defa güzelsin aşkım. Seni çok seviyorum.
-Sen benim karşıma çıkan son mucizemsin.
-Bana en mutlu olduğun gün ne diye sorsalar, senin gördüğüm her gün derim sevgilim.
-Sen hep gül. Her gülüşünde yüreğinden yüzüne çıkan yolu görüyorum.
-Çay içmenin bir keyif olabilmesi için, masada en az iki çay bardağı olmalı. Biri bana, bir sana…


SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp