Başarılar Pankartlı Kalanchoe Aranjmanı

400,50 TL
Ürün Kodu: NP1361

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Beton Kayık Saksıda Başarıdan Başarıya Koşman Dileğiyle Pankartlı Kalanchoe Aranjmanı

Ürün Detayları :


Ürünümüz içerisinde, 

1 adet beton kayık saksı
1 adet kırmızı kalanchoe
1 adet beyaz kalanchoe
Kurutulmuş limon dilimleri
Yosun
Yapay minik mantar, kullanılarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için özveri ve sevgi ile Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından hazırlanmıştır...

Başarıdan Başarıya Koşman Dileğiyle Pankartı ile hediyeniz daha da anlam kazanacak ve mesajınızı iletmenizi sağlayacaktır... 

Kalanşo çiçeğinin anlamı karmaşıktır. Geleneksel olmayan ismine rağmen, bu çiçek uzun zamandır zenginlik, refah ve sevgi ile ilişkilendirilmiştir. Toplumumuzda bu bitki mutluluk ve refahın sembolüdür. Tarih boyunca, dini ritüellerde refahın sembolü olarak kullanılmıştır. Kalanchoe çiçekleri de hediye olarak popülerdir.

Kalanşo çiçeği, aydınlık, ışık alan havadar ortamları çok sever. Bu nedenle, eğer iç mekanlarda bakmayı düşünüyorsanız, mutlaka düzenli havalandırılan bir oda tercih etmelisiniz. Ayrıca kalorifer yanı gibi yüksek ısı alan bölgelerden uzak tutmalısınız. Gün ışığı alan pencere önü alanlar, doğrudan güneş almadığı sürece kalanşo çiçeklerinin bakımı için en iyi yerlerdendir.

Kalanşo çiçeğinin, ilkbahardan kışa kadar doğrudan güneş ışığı almayan, kışın ise aydınlık bir yere yerleştirilmesi gerekir.

Kalanchoe çiçeği kalıcı ve sonsuz sevgi, dayanıklılık ve uzun ömür anlamlarını taşır. Bunun sebebi de kalanşo çiçeğinin uzun soluklu çiçeklenme dönemi olmasıdır. Kalanchoe minimum 8 hafta çiçekli kalır. İnsanlar bu uzun ömürlü çiçeklenme dönemini sağlıklı bir hayatı ile ilişkilendirir. Uzun güzel ömür dileklerimizi iletmek istediğimiz kişilere hediye ederiz. Bu şekilde çiçeğe de anlam kazandırmış oluruz.

Bu hassas bitki türü soğuğu sevmez. Bu nedenle kış aylarında 5 derecenin altında sağlıklı gelişim gösteremez.

Kalanşo çiçeği çok fazla suyu da sevmez. Dolayısıyla kışın çok fazla sulanmamalı, ancak kurumasına da izin verilmemeli, toprağı nemli tutulmalıdır.Düzenli sulama yapmanız ve kuruyan çiçekleri budamanız bitkinin sağlıklı gelişimi açısından çok önemlidir.Çok soğuk ve çok sıcak ortamlarda bakım yapıldığında bitkiyi kaybetmeniz söz konusu olabilir.

Beyaz renkteki kalanşo çiçeğinin anlamı barışmak, özür dilemek anlamına gelir...
Kırmızı renklerdeki kalanşo çiçeğinin anlamı aşkı ve sevgiyi dile getirir...

Yükseklik: Yaklaşık olarak 20 ile 25 cm arası değişim gösterir

Not: Ürünümüzde yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir.

 

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp