Başarılar Pankartlı Pembe Güllerim

768,00 TL
Ürün Kodu: NP1013

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Cam Vazoda Başarıdan Başarıya Uçman Dileğiyle Pankartlı Pembe Güller 

Ürün Detayları :


Ürünümüz paşabahçe silindir cam vazoda olup, içerisinde 11 adet pembe gül, saman bitkisi, mor luna ve yeşillik ile süslenerek siz değerli müşterilerimiz için Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır...

Ürünümüz üzerinde Başarıdan Başarıya Uçman Dileğiyle Pankartı ile mesajınızı iletmek için hazır...

Onu ne kadar sevdiğinizi kelimelerden çok daha fazlasıyla mı anlatmak istiyorsunuz. O halde hiç ummadığı anda çalan kapıda onu pembe renk güller ve sizden gelen romantik notunuz karşılasın. Bugünün kıymetini en iyi şekilde anlatacak aranjmanı onun mutlu gözlerine sunun. 

Sevimli rengi ile birlikte gül çeşitleri arasında sıcaklığın temsili olarak öne çıkan pembe gül hem sevgililer hem de arkadaşlar arasında verilebilecek bir çiçektir. Nezaket ve şirinliği temsil ettiği için doğum günü, tebrik, yıldönümü, önemli bir olayın gerçekleşmesi ve hasta ziyareti gibi anların tamamında tercih edilebilir. Pembe gül ayrıca karşı tarafa verdiğiniz özel anlamın da görülmesi açısından etkili olduğundan ona verdiğiniz değerin de yansıması olarak tercih edilen bir anlam taşımaktadır.

Pembe güller görüntülerindeki o narin renk ile ve dokusundaki yumuşaklık ile hemen her bünyede rahatlık ve huzur hissi uyandırmaktadır. Bu çiçeği hediye etmek, çok ince bir davranış olacak ve karşıdaki kişiyi gülün de anlamı ile oldukça mutlu kılacaktır. Daha çok açık pembe gül kadınlar için tercih edilse bile koyu pembe gülün açık pembe güle oranla daha farklı anlamları da bulunmaktadır.

Pembe gül, çok nazik bir gül türü olarak aynı şekilde nezaketi ve tatlılığın sembolüdür. Pembe gül anlam gereği masumiyeti ve zarafeti temsil etmektedir. Eğer hoşlandığınız kişiye pembe gül verirseniz ona aranızdaki zarif ilişkiden memnun olduğunuz mesajı gidecektir.

Pembe Güllerin Büyüsü çiçeğimizin su rengine dikkat edilmesi gerekir. Cam vazo içerisindeki çiçeklerin saplarıdan dolayı 2 yada 3 günden önce su renginde bir bulantı olursa suyu değiştirilmelidir. Bu özel çiçeklerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde ömrünü tamamlamak üzere olan çiçeğimizi vazomuzdan çıkartarak görsel güzelliği devam ettirebiliriz.

Pembe Güllerin Büyüsü cam vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda çiçeklerde bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Yükseklik : Yaklaşık olarak 20 ile 25 cm arası değişim gösterir

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp