Doğum Günü Pankartlı Gerbera ve Lilyum Aranjmanı

625,00 TL
Ürün Kodu: NP1331

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Cam Vazoda Doğum Günün Kutlu Olsun Pankartlı Pembe Gerbera ve Lilyum Aranjmanı

Ürün Detayları:


Ürünümüz silindir cam vazoda olup, içerisinde 5 adet pembe gerbera ve 2 adet beyaz lilyum, yeşillik ve cipaso ile süslenerek siz değerli müşterilerimiz için Şahane Ekibimiz tarafından özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır...

Ürünümüz üzerinde Doğum Günün Kutlu Olsun Pankartı ile mesajınızı iletmek için hazır...

Kimi zaman gelir onu ne kadar özlediğinizi fark edersiniz. Görüşmeyeli belki haftalar belki günler belki de yalnızca saatler olmuştur. Hemen onu görmek, hiç olmazsa sevginizi dile getirmek istersiniz. Ona olan özleminizi ve sevginizi dile getirecek bir aracı aradığınız anda Gerbera ve Lilyum aranjmanı, sizin için mis kokulu çiçekleri ile mesajınızı ulaştırır sevdiğinize. Bembeyaz lilyumların pembe gerberalar ile bir araya geldiği bu etkileyici çiçek aranjmanı, sevdiklerinize dört mevsimi hissettirecek bir sürpriz...

Gerbera çiçeği iyimserliği temsil eden bir çiçektir. Gerbera çiçeği ülkemizde de yetiştirilmekte olan ve ülkemiz iklim şartlarına uygun olan bir çiçek olduğunu söyleyebiliriz. Gerbera çiçeği çiçek sektöründe en fazla yetiştirilen çiçekler arasında yer almaktadır.Papatyagiller ailesine mensup olan Gerbera çiçeği güzel kokusu ile de bilinmektedir. Gerbera çiçeği dekor ve süs amaçlı olarak yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Görüntüsü itibari ile yapay bir çiçeğe benze de aslında doğal bir çiçektir.

Lilyum çiçeği doğumu ve masumiyeti simgelemektedir. Diğer bir adı zambak olan lilyum çiçeği aynı zamanda adanmışlığı ve saflığı simgeler. Pek çok kültürde hemen her rengiyle yer edinebilmiş olan zambak çiçeği özel bir çiçektir. Binlerce yıldır bilinmektedir ve ülkemizde asaleti de simgelediğine inanılır.Eşi benzeri bulunmaz güzellikte olan lilyumları siz de sevdiklerinize gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz. Hediye ettiğiniz kişi için hem hoş bir jest olacak hem de aranızdaki ilişkinin masumiyetini verdiğiniz çiçekler sembolize edecektir.

Çiçekler, hoş kokuları, rafine biçimleri ve birbirinden güzel renkleri ile ruha huzur ve mutluluk veren bir parça doğadır. Yüzyıllardır çeşitli eserlerde çiçeklere anlamlar yüklenmiş ve günümüze kadar gelen bu kadim bilgiler ışığında lilyum çiçeğinin de farklı anlamları olduğu bilinmektedir. 

Beyaz lilyum: Güzel kokulu, narin ve zarif bu çiçek "saflık ve temizlik" anlamını taşımaktadır. Çiçekçilikte en çok tercih edilen renktir. Aranjmanlar ve buketlerde kullanılır. Kokulu çiçek arayanların çokça talep gösterdiği bir çiçektir. Bu nedenle de beyaz lilyum hem sevgiliye hem de anne, baba ve yakın bir dosta çok rahatlıkla gönderilebilir.

Lilyum çiçeği, güneş ışığını doğrudan ve dik şekilde almayacağı bir yerde durmalıdır. Bulunduğu ortam filtrelenmiş gün ışığı alacak şekilde aydınlık olmalıdır. Günde 3 saat kadar güneş almasında herhangi bir sakınca yoktur. 

Yükseklik: Yaklaşık olarak 20 ile 25 cm arası değişim gösterir

Not: Aranjmanda yer alan çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar ortamına bağlı olarak 1-2 gün içerisinde açabilmektedir.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp