Geçmiş Olsun Kırmızı Gülüm

518,00 TL
Ürün Kodu: NP989

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Silindir Vazoda Geçmiş Olsun Kırmızı Güller 

Ürün Detayları : 

Ürünümüz paşabahçe silindir cam vazoda olup , içersinde 3 adet kırmızı gül, 2 adet minik peluş ayıcık ,lavanta, sarı luna, pampas otu ve yeşillik ile süslenerek siz değerli müşterilerimiz için Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır...

Ürünümüz cam silindir vazoda olup üzerine Geçmiş Olsun pankartı ekleyerek anılarınızı ölümsüzleştiriyoruz...

Birlikte olduğunuz kişiyle sorunlara bakışınız aynı, bulduğunuz çözümler aynıysa; gözlerine baktığınızda sevgiyi, dudaklarına baktığınızda özlemi, yanağına ve tenine dokunduğunuzda aşkı hissediyorsanız gül doğru seçenek. Zıt olduğunuz durumlarda bile ona aşk dolu bakıyorsanız ve her türlü hareketi size aşkı hatırlatıyorsa o zaman bunu kutlamanız gerekir! Güzel anlamıyla Silindir Vazoda Geçmiş Olsun Kırmızı Güller, sevginizi başka bir boyuta taşıyacak.

Kırmızı gül 'aşk' demektir. 'Seni seviyorum' demenin en meşru şeklidir. Sevdiğinize kırmızı gül vererek sürekli onu düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.
Diğerlerine nazaran daha eski bir gül türü olup kırmızı gülün anlamı yoğunlukla duruluk ve masumiyettir. Sağlık ve evlilik gibi kutsiyet atfedilen seremoniler için vazgeçilmezlerdendir. 

Çiçeklerin içinde en eski ve en popüler tarihe sahip olan çiçek güldür. Şarkılar, şiirler, kitaplar güllerle anlatılan doludur. Aşıklar duygularını güllerle anlatmış, sevdiklerimizle, arkadaşlarımızla olan ilişkilerde gülün anlamı çok ayrı olmuştur.

Kırmızı güller öyle etkileyicidir ki birçok sanatçının kaleminde ve tablosunda yerlerini aldılar. Hatta almaya da devam ediyorlar. Renklerinin tılsımlı etkisinin yanı sıra yumuşacık olan yaprak dokuları kalpleri ısıtmaya yetiyor.
Gül, odunsu ve çok yıllık bir bitkidir. Güzel kokusu ve muhteşem kokusunun yanında meşhur dikenleri ile de bilinen gülün hemen pek çok çeşidi bu dikenli saplarla donanmıştır. Gösterişli yaprak şekilleri ve enfes renkleri bulunan gülün en çarpıcı rengi kuşkusuz "kırmızı gül"dür.

-Vazo içerisine dolduracağınız suyun oda sıcaklığında olması önemlidir. 20 – 25 derece arasındaki bir sıcaklık vazodaki çiçekleriniz için uygundur.
-Vazodaki suyu sürekli temiz olmalıdır. Çiçekleriniz için kullanacağınız suyu her gün değiştirmelisiniz. Eğer her gün değiştirmeye fırsat bulamıyor ya da unutuyorsanız en azından 2 de 1 defa su değişimi yapmanız çiçeğinizin yararına olacaktır.
-Vazodaki suyu değiştirirken  her defasında çiçeğinizi kontrol edin ve çürüyen yapraklarını ayıklayın. Güller suyu sever. Bu nedenle vazodaki sularını sık sık yenilemek gerekir.


Yükseklik : Yaklaşık olarak 25 ile 30 cm arası değişim gösterir

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp