5.875,00 TL
Ürün Kodu: NP683

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Kırmızı ve Beyaz Güllerin Aşkı

Ürün Detayları :


Ürünümüz 100 adet kırmızı gül ve  40 adet beyaz gül'ün birleşmesiye toplam 140 adet gül ve cipso ile süslenerek, beyaz süsleme kağıdı ile hazırlanmış olup üzerinde kırmızı kurdele ile süslenerek Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimiz için özen ve sevgi ile özel olarak hazırlanmıştır.

Birlikte olduğunuz kişiyle sorunlara bakışınız aynı, bulduğunuz çözümler aynıysa; gözlerine baktığınızda sevgiyi, dudaklarına baktığınızda özlemi, yanağına ve tenine dokunduğunuzda aşkı hissediyorsanız gül doğru seçenek. Zıt olduğunuz durumlarda bile ona aşk dolu bakıyorsanız ve her türlü hareketi size aşkı hatırlatıyorsa o zaman bunu kutlamanız gerekir! Güzel anlamıyla Güllerin Büyük Aşkı gül buketi, sevginizi başka bir boyuta taşıyacak.

Kırmızı gül 'aşk' demektir. 'Seni seviyorum' demenin en meşru şeklidir. Sevdiğinize kırmızı gül vererek sürekli onu düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.
Diğerlerine nazaran daha eski bir gül türü olup beyaz gülün anlamı yoğunlukla duruluk ve masumiyettir. Sağlık ve evlilik gibi kutsiyet atfedilen seremoniler için vazgeçilmezlerdendir. 

Onu sizin için bir hayat kaynağı olarak gördüğünüzü anlatan kırmızı ve beyaz gül buketimiz ile biricik sevgilinizin yüzünde kocaman bir gülümseme bırakabilirsiniz.
Tüm özel günlerde, sizin için kutlamaya değer tarihlerde ya da güzelleştirmek istediğiniz günlerde tercih edebilirsiniz.

Not: Süsleme kağıdı stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Yükseklik : Yaklaşık olarak 55 ile 60 cm arası değişim gösterir


Buketimiz ile Birlikte Yazabileceğiniz Notlar:

-Aşk dolu bakan gözlerine daldığımda, neden yaşadığımı hissediyorum.
-Hayatta yaşadığım çoğu şeyden emin olamasam da, seni çok sevdiğimden ve her zaman sevmeye devam edeceğimden eminim.
-Güneş doğmasa da olur, bana senin ışığın yeter.
-Cemre gibi düştün hayatımın kışına. Bahar seninle geldi.
-Her bakışta, aklımı başımdan alıyor, dünyadan uzaklara dalıyor, alemde bir tek bana bakıyor, yıldızlara odaklanıp akıyor, kara delikleri delen. O güzel gözlerin.
-Dışarısı soğuk ve daha soğuk olacak. Ben ise soğuğun tam ortasında senin için yanan yüreğimle şarkılar söyleyeceğim bu güzel günün akşamında.
-Gözlerin gözlerimde, aşkın içimde, ruhun bedenimde olduğu sürece seni seveceğim sevgilim.
-Yaşadığım en farklı ve en güzel duyguları senin sevgin verdi yüreğime. Seni seviyorum balım.
-Varlığın dünyamı aydınlatan güneş, içimi serinleten su gibi bir tanem. Seni çok seviyorum
-Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen, sen, sen.
-Ruhumun en güzel ve en temiz köşesinde sen varsın, seni sonsuza dek seveceğim
-Ben mutluluğa seninle uçtum aşkım, sen benim kanatlarımsın.
-Aşkı seninle yakaladım, umudu seninle tanıdım, sen yanı başımdayken karşılaştım bir bayram sevinciyle. Sen benim en güzel yanımsın.
-Yasla başını göğsüme, sen rüyalara dal, bense senin güzelliğine…
-Ben sana sadece ilk görüşte aşık olmadım, her görüşte aşık oluyorum.
-Adım soyadınla tamamlansın istiyorum sevgilim.
-Sen sonu olmayan, mısralara sığmayan bir AŞK şiirisin, benim yüreğimde gülüm.
-Seni sevmek bende güzel duruyor, sol yanıma çok yakışıyorsun aşkım.
-Sen bir mevsim olsan ilkbahar olurdun sevgili, yeni açan taze filizler gibi umut dolu, hayat dolu, aşk dolu…
-Seni tanımak, seni sevmek, seni özlemek, seni beklemek… Kısacası sana dair her şey o kadar güzel ki… Sen benim hayatımın güneşi, benim biricik meleğim. İyi ki varsın.
- Kalbimin tatlı işgalcisi, en sevdiğim film göz kapaklarının yavaşça kayıp da rüyaya dalışını izlemek, en güzel parfüm teninin kokusu, varlığın nefes alma sebebi, iyi ki varsın...

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp