Kalp Vazoda geçmiş Olsun Pankartlı Güllerim

525,50 TL
Ürün Kodu: NP1268

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Kalp Vazoda Geçmiş Olsun Pankartlı Kırmızı Gül Aranjmanı

Ürün Detayları : 


Ürünümüz kırmızı kalp cam vazoda olup, içerisinde 3 adet kırmızı gül, pampas otu, kurutulmuş limon dilimi, lavanta, yeşillik ve cipso ile süslenerek siz değerli müşterilerimiz için Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır...

Ürünümüz üzerinde Geçmiş Olsun Pankartı ile mesajınızı iletmek için hazır...

Birlikte olduğunuz kişiyle sorunlara bakışınız aynı, bulduğunuz çözümler aynıysa; gözlerine baktığınızda sevgiyi, dudaklarına baktığınızda özlemi, yanağına ve tenine dokunduğunuzda aşkı hissediyorsanız gül doğru seçenek. Zıt olduğunuz durumlarda bile ona aşk dolu bakıyorsanız ve her türlü hareketi size aşkı hatırlatıyorsa o zaman bunu kutlamanız gerekir! Güzel anlamıyla Vazoda  Kırmızı Gül Aranjmanı, sevginizi başka bir boyuta taşıyacak.

Kırmızı gül 'aşk' demektir. 'Seni seviyorum' demenin en meşru şeklidir. Sevdiğinize kırmızı gül vererek sürekli onu düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.

Çiçeklerin içinde en eski ve en popüler tarihe sahip olan çiçek güldür. Şarkılar, şiirler, kitaplar güllerle anlatılan doludur. Aşıklar duygularını güllerle anlatmış, sevdiklerimizle, arkadaşlarımızla olan ilişkilerde gülün anlamı çok ayrı olmuştur.

Bir çok çeşidi bulunan güllerin hepsinin farklı bir dili, farklı bir anlatımı vardır. Söylemekte zorlandığımız sevgimizi, vermek istediğimiz hediyeye yüklemek istediğimiz anlamı hep güllerle hem de çok zarif bir şekilde anlatabiliriz.

Kırmızı güller öyle etkileyicidir ki birçok sanatçının kaleminde ve tablosunda yerlerini aldılar. Hatta almaya da devam ediyorlar. Renklerinin tılsımlı etkisinin yanı sıra yumuşacık olan yaprak dokuları kalpleri ısıtmaya yetiyor.
Gül, odunsu ve çok yıllık bir bitkidir. Güzel kokusu ve muhteşem kokusunun yanında meşhur dikenleri ile de bilinen gülün hemen pek çok çeşidi bu dikenli saplarla donanmıştır. Gösterişli yaprak şekilleri ve enfes renkleri bulunan gülün en çarpıcı rengi kuşkusuz "kırmızı gül"dür.

Duygularınız çok derin ve özel, bu aranjman da öyle! İçerisinde güçlü bir aşk barındıran bu özel aranjmanı, sevdiğiniz kişiye karşı duyduğunuz aşkı ifade etmek için tercih edebilirsiniz. Özel vazoda yer alan kırmızı gülleri gördüğünde, gözlerinin içinin güleceğine eminiz.

  • Kırmızı gül, tutkunun ve aşkın sembolüdür.
  • Bu aranjmanı sadece aşık olduğunuz kişi için değil, özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için de tercih edebilirsiniz.
  • Özel vazoda hazırlanan bu aranjman, uzun süre güvenle saklanabilir ve dekoratif anlamda bulunduğu ortamı güzelleştirir.

Yükseklik : Yaklaşık olarak 25 ile 30 cm arası değişim gösterir

Not: Aranjmanda yer alan çiçek ve vazo stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. 

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp