645,00 TL
Ürün Kodu: NP208

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Kırmızı Antoryum

Kusursuz güzelliği ile baş döndüren antoryum, sevdiklerinizin de kalbini çalacak. Gösterişli yaprakları, şık vazosu ve narin yapısı ile antoryum, sevdiklerinize hediye edilmeyi ve yaşam alanlarını süslemeyi bekliyor.

  • Antoryum çiçeği, latince ismiyle anthurium schott çiçeği; kırmızı rengiyle dikkat çeken ve ortama şık bir dokunuş yapan, bakımı kolay bitkilerden biri olması sebebiyle tercih sebebi olan bir türdür.
  • Yapraklarının ve çiçeğinin flamingoya benzerliğinden dolayı “Flamingo Çiçeği” olarak da bilinir.
  • Bulunduğu her ortama ayak uydurabilen bir bitki olduğu için ister ofis ortamında ister ev ortamında rahatlıkla tercih edilebilir.
  • Kırmızı rengiyle, yemyeşil yapraklarıyla ve gold renkli kareli vazosuyla dekoratif anlamda güçlü bir havası vardır.

Bakım Talimatı: Işığı direkt almaktan hoşlanmayan antoryum, aynı zamanda aşırı rüzgardan da etkilenir ve cam önü veya balkonlarda yetiştirilemez. Bitkinin toprağı nemli ise sulanmaması gerekir, fazla su antoryum çiçeğini yıpratır. Hava sıcaklığına bağlı olarak kış aylarında haftada bir, yaz aylarında ise iki kez sulanması yeterlidir

Not: Stok durumuna göre aynı bitki familyasının farklı türleri veya aynı bitkinin daha az çiçekli, farklı renkleri ve boyutları kullanılabilir.

YORUMLAR


Mehmet ziya güvenç

30/04/2024

Teşekkür ediyorum

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp