146,78 TL
Ürün Kodu: NP937

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Güzel Gerbera Buketim

Ürün Detayları :


Ürünümüz pembe buket süsleme kağıdı içerisinde olup 9 adet kırmızı gerbera, yeşillik ve cipsolar ile süslenerek siz değerli müşterilerimiz için Adana Çiçek Tasarım ekibimiz tarafından tasarlanmıştır.

İ
yi gün kötü gün demeden her zaman yanınızda olan sevdiklerinize bir teşekkür etmek ya da sevginizi göstermek için kırmızı gerberalardan oluşan bir buket göndermeye ne dersiniz? Teşekkürün en şık ve anlamlı hali ile sevdiklerinize kalıcı bir armağan verin!

Gerbera çiçeği iyimserliği temsil eden bir çiçektir. Gerbera çiçeği çiçek sektöründe en fazla yetiştirilen çiçekler arasında yer almaktadır.Papatyagiller ailesine mensup olan Gerbera çiçeği güzel kokusu ile de bilinmektedir. Gerbera çiçeği dekor ve süs amaçlı olarak yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Görüntüsü itibari ile yapay bir çiçeğe benze de aslında doğal bir çiçektir.

Özel günler dışında içinizden geldiği için göndereceğiniz Kırmızı Gerbera Çiçek Buketim harika bir seçim olacaktır.
Kırmızı gerbera çiçeği anlamı dostluğu sembol eder.

Bir çiçek hediye edilerek, güzel bir dostluk perçinlenebilir. Takdir duygusu gösterilebilir veya sevgi ilan edilebilir. Birçok çiçekle belirli bir mesajı iletmek mümkündür. Fakat Gerberalar söz konusu olduğunda, tek bir anlamdan söz etmek biraz zordur.Gerbera güzel bir çiçektir ve her zaman olumlu bir mesaj taşır. Renkleri de duruma bağlı olarak kendi anlamlarını sembolize eder.

O’na sevgi dolu bir hediye armağan etmeye ne dersiniz ? 
Çiçek Eşliğinde Yazılabilecek Notlar

-Seni tanıdığım için kendimi dünyanın en şanslı insanı olarak hissediyorum. Seninle birlikte geçirdiğimiz günler benim için her zaman. Bugün ise senin en özel günün. Doğum günün kutlu nice mutlu yıllara…
-Senin ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için doğru kelimeyi bulmak belki de dünyadaki en zor şey ama iyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu güzel yıllara…

-
Sen hayatım boyunca tanıdığım en ilham verici insansın. En zor günlerimde yanımda oldun. Seni tanımak, en harika şeylerden biri. İyi ki doğdun.
-Hayatın boyunca doğum günü mumlarını her üflediğinde yanında olmak istiyorum. Yüzündeki o güzel gülümsemenin silinmeyeceği bir yıl olsun. Nice güzel yaşlara.
-Doğum günün kutlu olsun cancağımız. Gökyüzündeki tüm güzel renkler yeni yaşında hayatını aydınlatsın, her zaman güzel günlerin olması dileğiyle, nice mutlu yıllara.
-Yaşadığın anılarını ileride gülerek hatırlayacağın, hayatında acıdan çok neşenin olacağı güzel bir yıl olması dileğiyle. İyi ki doğdun, güzel yaşlara ve günlere…
-Bazen yalnız olduğunu düşünebilirsin. Ancak değilsin, hayatın boyunca yanında olacak biri var. Daha güzel günlerimiz olması dileğiyle, mutlu günler seninle olsun.
-Pastanın üzerindeki mumlar sönüyor olsa da senin içindeki mutluluğun ve zerafetin ateşi asla sönmesin. Ne zaman karanlığa düşsen o ışık yolunu aydınlatsın. Nice mutlu yıllar dileğiyle. 
-İlkbaharın neşeyle ile açan birbirinden güzel çiçekleri ve kuş sesleri sana beni hatırlatsın, seni sevdiğim o ilkbahar gününü ömür boyu hatırlayacağım.”
-Güneş ve Ay gökyüzünden nasıl vazgeçemezse ben de senden öyle vazgeçmem sevgilim. Seninle birlikte bir bütün oldum. Sen güneşimsin bense ay. Güneşsiz ay nasıl mümkün değilse sensizlikte öyle mümkün değil.”
-İlk önce gözlerim senin oldu. Sonra hislerim, şimdi ise kalbim herşeyim senin. Seni çok seviyorum bir tanem.”
-Bana cennetin bu dünyada olmadığını söylemişlerdi. Yanılmışlar, senin gözlerine her baktığımda cenneti görüyorum ve oradan ömür boyu ayrılmak istemiyorum.”
-Seni sevmek soğuk kış günlerinde yüzünü gösteren güneş kadar güzel, seni sevmek yeni kitap kokusunu içine çekmek kadar mutluluk verici, iyi ki varsın sevdiğim, seni çok seviyorum.”
-Dünyadaki tüm güzellikleri görmeye, her yeri keşfetmeye ömrüm yetmez diye düşündüğüm sırada karşıma çıktın. Bana her şeyin bambaşka olduğunu fark ettirdin. Sana baktıkça aslında görmem gereken tek güzel şeyin senin gülümsen olduğunu anladım. Kalbimdeki en özel ve ulaşılmaz yerin sahibisin cancağızım.
-Seni görene kadar ömrümü kış gibi yaşamışım. Soğuk, içine kapanık ve kederli ama sen hayatıma bahar oldun. İlkbahar güneşi gibi doğdun ve yüreğimdeki tüm çiçekler seninle birlikte açtı. Neşemin, mutluluğumun, yaşam kaynağım iyi ki varsın, seni çok seviyorum.
-Seni her gördüğümde oluşan yüz ifadem emoji yapılabilseydi, kuşkusuz mutluluğun evrensel ifadesi olurdu sevgilim.
-Sana ilk görüşte aşık olmadım. Her gördüğümde yeniden daha çok aşık oldum.”
-Sana olan sevgim yıldızlar gibi parlak ve ışıltısı ölene kadar sönmez. Bir karanlıkta kaldığını hissedersen o yıldıza bak bir tanem. Çünkü yolunu ondan daha iyi aydınlatacak bir ışık henüz var olmadı.
-Hayatıma girdiğin andan itibaren neşem ve mutluluğum her zaman arttı. Sensiz bir hayatı düşünemiyorum aşkım. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara hayatım. Seni hayal edebileceğinden çok daha fazla seviyorum iyi ki doğdun.
-Tüm şiirleri sana yazıp göndersem yine sana olan aşkımı ifade etmeye yetmez. Bütün dünyayı serseler önüme yine de senin gülüşüne değişmem. İyi ki girdin hayatıma, iyi ki birlikte yıllar geçirdik. Seni çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım.
-Evet dediğin gün, hayatımda ve gönlümde hiç batmayacak bir güneş doğdu. Karanlığımı aydınlattın. Bana hayatın anlamını gösterdin. Sensiz tek bir ânı bile hayal edemiyorum. Birlikte mutlu güzel yıllara canım sevgilim.
-Hayatımdaki en güzel yılı yaşattın bana. Senden önce yaşamadığımı fark ettim. Sensiz geçen yılların boşa harcandığını fark ettim. İyi ki girdin hayatıma, iyi ki yaşamın kaynağı oldun benim için. Seni çok seviyorum hayat kaynağım.
-Geride bıraktığımız senelerde beni her anımda yanımda olup bana destek verdiğin, üzüntülerime ve mutluluklarıma ortak olduğun için çok teşekkür ederim. Seni bu dünyadaki her şeyden daha çok seviyorum. Evlilik yıl dönümüz kutlu olsun birtanem.
-Masalların benzersiz diyarlarında çıkıp gelen bir mutluluk perisi oldun benim için. Seninle olduğum her an masal diyarlarında yaşadığımı hissettim. Hayatımı eşsiz kıldın sevgilim. Seninle birlikte nice mutlu güzel yıllar geçirmekten başka bir istediğim yok bu hayatta. Nice güzel yıllara sevgilim.
-Sen benim her fırtınadan sonra güvenle sığınabileceğim liman oldun. Korktuğum zaman kollarında huzuru bulabildiğim insan oldun. Karlı havalarda içimi ısıtan güneş, sıcak havalarda ruhumu serinleten rüzgar oldun. Birlikte yaşlanacağımız güzel yıllara sevdiğim.
-Yeni yıldan tüm beklentilerin gerçek olmasını diliyorum. Umarım yüzün hep güler ve eşsiz bir yıl geçirirsin.
-Bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Tüm tatsızlıkların, kırgınlıkların eski yılda kalacağı, yeni yılda barışın, mutluluğun neşenin hakim olacağı bir yaşam diliyorum. Yeni yılın kutlu olsun.
-Yüzündeki gülümseme ile etrafını aydınlatmaya devam edeceğin, neşenin ve huzurunun her zaman daim olacağı mutlu bir yıl dilerim.
-Yağan karların verdiği bembeyaz huzuru tüm yıl hissetmeni diliyorum. Her bir günün öncekinden daha güzel geçsin. Güzel senelere.
-Herkesin birbirine gülümsediği, yardımlaştığı, mutlulukların paylaşarak çoğaldığı unutulmayacak bir yıl olmasını diliyorum. Hayat bu umarım yeni yılda gönlünce olur. İyi yıllara.
-Gökyüzünden neşenin ve huzurun yağdığı, hayallerin gerçek olduğu ve her zaman hedeflerinin ötesine ulaşabileceğin güzel bir yıl dilerim. Yeni yılda da neşen ve pozitif enerjin hiç kaybolmasın.
-Sevdiklerinin hep yanında olduğu, hayatın hüzünlerinin uzak, güzelliklerinin sana yakın olacağı yepyeni bir yıl dilerim. Umarım ki 365 gün boyunca hayatından neşe eksik olmaz ve gözyaşların yalnızca mutluluk için akar. Güzel yıllara.
-Hayatımda sen olduktan sonra her yıl bir öncekinden daha güzel oluyor. Yeni yılda da yanımda olman ve hiç ayrılmamak dileğiyle. Güzel ve nice mutlu senelere.
-Eski yıla umutla sözcüklerle ve güzel bir gülümseme ile veda edip, harika ve mutlu bir yeni yıl geçirmenizi dilerim.

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp