146,78 TL
Ürün Kodu: NP952

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Güzel Gerbera Buketim

Ürün Detayları :


Ürünümüz pembe buket süsleme kağıdı içerisinde olup 9 adet pembe gerbera, yeşillik ve cipsolar ile süslenerek siz değerli müşterilerimiz için Hatay Çiçek Tasarım ekibimiz tarafından tasarlanmıştır.

Gerbera çiçeği, birbirinden güzel renk çeşitliliğine sahiptir. Renkleri arasında sarı, beyaz, pembe, kırmızı, turuncu, lila ve yavruağzı vardır. Aynı zamanda, birden fazla geçişli renkleri olanlara da rastlamak mümkündür.Kesme çiçekler arasında en yaygın olanlardan biri, Gerbera papatyalarıdır. Diğer kesme çiçeklerin aksine, oyulması zor ve dayanıklıdır. Bu onların en önemli özelliklerinden biridir.

Temelde bir tür tropikal papatya olan Gerbera'ya adını, Almanya'nın ünlü doğa bilimcisi Traugott Gerber'in soyadı vermiştir. Latince'de çiçeğe Gerbera jamesonii denir ve çoğu dilde Gerbera şeklinde bilinir.

İyi gün kötü gün demeden her zaman yanınızda olan sevdiklerinize bir teşekkür etmek ya da sevginizi göstermek için kırmızı gerberalardan oluşan bir buket göndermeye ne dersiniz? Teşekkürün en şık ve anlamlı hali ile sevdiklerinize kalıcı bir armağan verin!

Gerbera çiçeği iyimserliği temsil eden bir çiçektir. Gerbera çiçeği çiçek sektöründe en fazla yetiştirilen çiçekler arasında yer almaktadır.Papatyagiller ailesine mensup olan Gerbera çiçeği güzel kokusu ile de bilinmektedir. Gerbera çiçeği dekor ve süs amaçlı olarak yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Görüntüsü itibari ile yapay bir çiçeğe benze de aslında doğal bir çiçektir.

Özel günler dışında içinizden geldiği için göndereceğiniz Pembe Gerbera Çiçek Buketim harika bir seçim olacaktır.
Pembe gerbera ise canlılığı temsil eder.

Gerbera güzel bir çiçektir ve her zaman olumlu bir mesaj taşır. Renkleri de duruma bağlı olarak kendi anlamlarını sembolize eder.
Pembe gerbera ise canlılığı temsil eder.
  • Eski Mısırlılar için bu çiçek, toprak anaya karşı duyulan dostluğu, güven duygusunu, güneşe olan bağımlılığı ve ihtiyacı sembolize eder.
  • Kelt mitolojisinde gerbera çiçeğinin ayrı bir anlamı vardır. Buna göre, çekilen sıkıntıları hafifleten ve iç huzuru sağlamaya yardımcı olan anlamına gelir.

Yükseklik: Yaklaşık olarak 25 ile 30 cm arası değişim gösterir 

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp