Kırmızı Gül ve Gerbera Aranjmanım

618,50 TL
Ürün Kodu: NP1072

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Siyah Silindir Kutuda Gül ve Gerberam

Ürün Detayları : 


Ürünümüz siyah silindir kutuda olup, içerisinde 8 adet kırmızı gül, 5 adet beyaz gerbera, kurutulmuş limon dilimleri, cipso, pampas otu ve yeşillik ile süslenerek siz değerli müşterilerimiz için Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır...


Kırmızı gül 'aşk' demektir. 'Seni seviyorum' demenin en meşru şeklidir. Sevdiğinize kırmızı gül vererek sürekli onu düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.

Çiçeklerin içinde en eski ve en popüler tarihe sahip olan çiçek güldür. Şarkılar, şiirler, kitaplar güllerle anlatılan doludur. Aşıklar duygularını güllerle anlatmış, sevdiklerimizle, arkadaşlarımızla olan ilişkilerde gülün anlamı çok ayrı olmuştur.

Bir çok çeşidi bulunan güllerin hepsinin farklı bir dili, farklı bir anlatımı vardır. Söylemekte zorlandığımız sevgimizi, vermek istediğimiz hediyeye yüklemek istediğimiz anlamı hep güllerle hem de çok zarif bir şekilde anlatabiliriz.

Kırmızı güller öyle etkileyicidir ki birçok sanatçının kaleminde ve tablosunda yerlerini aldılar. Hatta almaya da devam ediyorlar. Renklerinin tılsımlı etkisinin yanı sıra yumuşacık olan yaprak dokuları kalpleri ısıtmaya yetiyor.
Gül, odunsu ve çok yıllık bir bitkidir. Güzel kokusu ve muhteşem kokusunun yanında meşhur dikenleri ile de bilinen gülün hemen pek çok çeşidi bu dikenli saplarla donanmıştır. Gösterişli yaprak şekilleri ve enfes renkleri bulunan gülün en çarpıcı rengi kuşkusuz "kırmızı gül"dür.

Duygularınız çok derin ve özel, bu aranjman da öyle! İçerisinde güçlü bir aşk barındıran bu özel aranjmanı, sevdiğiniz kişiye karşı duyduğunuz aşkı ifade etmek için tercih edebilirsiniz. Özel kutuda yer alan kırmızı gülleri gördüğünde, gözlerinin içinin güleceğine eminiz.

  • Kırmızı gül, tutkunun ve aşkın sembolüdür.
  • Bu aranjmanı sadece aşık olduğunuz kişi için değil, özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için de tercih edebilirsiniz.
  • Özel kutuda hazırlanan bu aranjman, uzun süre güvenle saklanabilir ve dekoratif anlamda bulunduğu ortamı güzelleştirir.


Onu sizin için bir hayat kaynağı olarak gördüğünüzü anlatan kırmızı güller ürünümüz  ile biricik sevgilinizin yüzünde kocaman bir gülümseme bırakabilirsiniz.
Tüm özel günlerde, sizin için kutlamaya değer tarihlerde ya da güzelleştirmek istediğiniz günlerde tercih edebilirsiniz.

Yükseklik : Yaklaşık olarak 25 ile 30 cm arası değişim gösterir

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp