570,50 TL
Ürün Kodu: NP494

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Renklerin Buluşması

Kırmızı gül aşk ve tutkuyu, ay çiçeği ve beyaz papatyanın saflık ve masumiyeti sembolize eder. Bunların birleşimi derin duygusal anlamlar taşır.

Ay çiçeği, genellikle saflığı, masumiyeti ve sevgiyi simgelerken, kırmızı gül aşkı ve tutkuyu temsil eder. Bu kombinasyon, farklı duygusal ifadeleri bir araya getirir.

Sap bağlama ve kuru limon dilimleri ile aranjmana doğal bir his ve yaratıcı bir dokunuş katarak sizler için daha anlamlı hale getirdik.

Ay çiçeği genellikle mutluluk ve neşe sembolü olarak kabul edilir. Parlak ve canlı rengiyle pozitif duyguları temsil eder. Doğanın güzelliklerini ve bereketi temsil eder. Doğanın zarafetini ve güzelliğini yansıtır.Adını aydan alan bu çiçek, adeta ayın ışığını yansıtır ve pozitif enerjiyi simgeler. Bu nedenle moral ve motivasyonu artırıcı bir anlam taşıyabilir.

Beyaz papatyalar ,Saf ve samimi duyguların sembolüdür.Genellikle masum ve temiz duyguların ifadesi olarak kabul edilir.

Kırmızı gül, en yaygın olarak aşkı ve romantizmi temsil eder. Derin, tutkulu ve karşılıklı bir sevgiyi ifade eder.

Renklerin Buluşması aranjmanımız ile eklenebilecek kart notları;
  1. Her bir çiçek, farklı duyguları temsil ediyor; kırmızı gül aşkı, ay çiçeği neşeyi ve papatya saflığı... İçimden geçen her duyguyu temsil ediyorlar, seni düşünürken."

  2. "Her bir çiçek, senin hayatıma getirdiği farklı renkleri simgeliyor. Seninle her anın, bu aranjmandaki her çiçeğin eşsizliği gibi."

  3. "Her bir çiçek, benim için özel anlamlar taşıyor. Kırmızı gül aşkımı, ay çiçeği neşemi ve papatya sadakatimi temsil ediyor."

  4. "Bu çiçekler, senin her yanını temsil ediyor; kırmızı gül tutkunu, ay çiçeği neşeni ve papatya masumiyetini."

  5. "Her bir çiçek, senin derinliğini ve farklı yönlerini ifade ediyor. İşte senin çiçeklerdeki yansımaların."

  6. "Bu çiçekler, seninle olan duygusal yolculuğumu anlatıyor. Kırmızı gül aşkımızı, ay çiçeği mutluluğumuzu ve papatya sadakatimizi temsil ediyorlar."

  7. "Bu çiçekler, farklı duygularımın bir araya geldiği bir tablo gibi. Her biri, senin bende uyandırdığın duyguları anlatıyor."

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp