860,50 TL
Ürün Kodu: NP1333

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Sandıkta Sevimli Peluş Eşek ve Kırmızı Gül Aranjmanı 

Ürün Detayları:


Ürünümüz ağaç sandık içinde olup, içerisinde sevimli peluş eşek, 9 adet kırmızı gül, cipso ve kurutulmuş limon dilimi ile süslenerek siz değerli müşterilerimiz için Şahane Ekibimiz tarafından özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır...

Kırmızı gül 'aşk' demektir. 'Seni seviyorum' demenin en meşru şeklidir. Sevdiğinize kırmızı gül vererek sürekli onu düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.

Onu sizin için bir hayat kaynağı olarak gördüğünüzü anlatan kırmızı güllerimiz ile biricik sevgilinizin yüzünde kocaman bir gülümseme bırakabilirsiniz.
Tüm özel günlerde, sizin için kutlamaya değer tarihlerde ya da güzelleştirmek istediğiniz günlerde tercih edebilirsiniz.

Çiçeklerin içinde en eski ve en popüler tarihe sahip olan çiçek güldür. Şarkılar, şiirler, kitaplar güllerle anlatılan doludur. Aşıklar duygularını güllerle anlatmış, sevdiklerimizle, arkadaşlarımızla olan ilişkilerde gülün anlamı çok ayrı olmuştur.

Bir çok çeşidi bulunan güllerin hepsinin farklı bir dili, farklı bir anlatımı vardır. Söylemekte zorlandığımız sevgimizi, vermek istediğimiz hediyeye yüklemek istediğimiz anlamı hep güllerle hem de çok zarif bir şekilde anlatabiliriz.

Kırmızı güller öyle etkileyicidir ki birçok sanatçının kaleminde ve tablosunda yerlerini aldılar. Hatta almaya da devam ediyorlar. Renklerinin tılsımlı etkisinin yanı sıra yumuşacık olan yaprak dokuları kalpleri ısıtmaya yetiyor.

Birlikte olduğunuz kişiyle sorunlara bakışınız aynı, bulduğunuz çözümler aynıysa; gözlerine baktığınızda sevgiyi, dudaklarına baktığınızda özlemi, yanağına ve tenine dokunduğunuzda aşkı hissediyorsanız gül doğru seçenek. Zıt olduğunuz durumlarda bile ona aşk dolu bakıyorsanız ve her türlü hareketi size aşkı hatırlatıyorsa o zaman bunu kutlamanız gerekir! Güzel anlamıyla   Kırmızı Gül ve Sevimli Peluş Eşek Aranjmanı, sevginizi başka bir boyuta taşıyacak.

Duygularınız çok derin ve özel, bu aranjman da öyle! İçerisinde güçlü bir aşk barındıran bu özel aranjmanı, sevdiğiniz kişiye karşı duyduğunuz aşkı ifade etmek için tercih edebilirsiniz. Özel sandıkta yer alan kırmızı gülleri gördüğünde, gözlerinin içinin güleceğine eminiz.

  • Kırmızı gül, tutkunun ve aşkın sembolüdür.
  • Bu aranjmanı sadece aşık olduğunuz kişi için değil, özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için de tercih edebilirsiniz.
  • Özel ağaç sandıkta hazırlanan bu aranjman, uzun süre güvenle saklanabilir ve dekoratif anlamda bulunduğu ortamı güzelleştirir.

Yükseklik: Yaklaşık olarak 20 ile 25 cm arası değişim gösterir.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp