Seni Seviyorum Pankartlı Beyaz Lilyum Aranjmanı

655,00 TL
Ürün Kodu: NP1281

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Silindir Cam Vazoda Seni Seviyorum Pankartlı Lilyum Aranjmanı

Ürün Detayları :


Ürünümüz paşabahçe cam silindir vazoda olup, mavi su rengi ile özel olarak hazırlanmış, içerisinde 6  adet beyaz lilyum, cipso ve yeşillik ile süslenerek siz değerli müşterilerimiz için  Şahane Ekibimiz tarafından özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır...

Ürünümüz üzerinde Seni Seviyorum Pankartı ile mesajınızı iletmek için hazır...

Latince "liliaceae" olarak bilinen lilyum çiçeği zambakgiller familyasından güzel kokulu bir çiçektir. 

Lilyum çiçeği doğumu ve masumiyeti simgelemektedir. Diğer bir adı zambak olan lilyum çiçeği aynı zamanda adanmışlığı ve saflığı simgeler. Pek çok kültürde hemen her rengiyle yer edinebilmiş olan zambak çiçeği özel bir çiçektir. Binlerce yıldır bilinmektedir ve ülkemizde asaleti de simgelediğine inanılır.Eşi benzeri bulunmaz güzellikte olan lilyumları siz de sevdiklerinize gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz. Hediye ettiğiniz kişi için hem hoş bir jest olacak hem de aranızdaki ilişkinin masumiyetini verdiğiniz çiçekler sembolize edecektir.

Çiçekler, hoş kokuları, rafine biçimleri ve birbirinden güzel renkleri ile ruha huzur ve mutluluk veren bir parça doğadır. Yüzyıllardır çeşitli eserlerde çiçeklere anlamlar yüklenmiş ve günümüze kadar gelen bu kadim bilgiler ışığında lilyum çiçeğinin de farklı anlamları olduğu bilinmektedir. 

Beyaz lilyum: Güzel kokulu, narin ve zarif bu çiçek "saflık ve temizlik" anlamını taşımaktadır. Çiçekçilikte en çok tercih edilen renktir. Aranjmanlar ve buketlerde kullanılır. Kokulu çiçek arayanların çokça talep gösterdiği bir çiçektir. Bu nedenle de beyaz lilyum hem sevgiliye hem de anne, baba ve yakın bir dosta çok rahatlıkla gönderilebilir.

Lilyum çiçeği, güneş ışığını doğrudan ve dik şekilde almayacağı bir yerde durmalıdır. Bulunduğu ortam filtrelenmiş gün ışığı alacak şekilde aydınlık olmalıdır. Günde 3 saat kadar güneş almasında herhangi bir sakınca yoktur. 

Hayat, güzelliklerini sunmak için bizlerin harekete geçmesini bekler. Bir adım atmak, yaşanacak güzel günlerin ilk müjdesidir. Şık bir çiçek gönderimiyle ilk adımı atın ve arkanıza yaslanıp güzel günleri beklemeye başlayın...

Not: Aranjmanda yer alan çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar ortamına bağlı olarak 1-2 gün içerisinde açabilmektedir.

Yükseklik : Yaklaşık olarak 20 ile 25 cm arası değişim gösterir

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp