1.300,00 TL
Ürün Kodu: NP781

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

25 Adet Kırmızı Gül ve Papatya Buketi

Ürün Detayları :


Ürünümüz beyaz buket kağıdı ve kırmızı tergal ile buket olarak içerisinde 25 adet kırmızı gül, beyaz papatya, yeşillik, cipso ve kırmızı lurdele ile süslenerek Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimiz için özel olarak özenle ve sevgiyele hazırlanmıştır.

Birlikte olduğunuz kişiyle sorunlara bakışınız aynı, bulduğunuz çözümler aynıysa; gözlerine baktığınızda sevgiyi, dudaklarına baktığınızda özlemi, yanağına ve tenine dokunduğunuzda aşkı hissediyorsanız gül doğru seçenek. Zıt olduğunuz durumlarda bile ona aşk dolu bakıyorsanız ve her türlü hareketi size aşkı hatırlatıyorsa o zaman bunu kutlamanız gerekir! Güzel anlamıyla Aşkımın Gözbebeği gül buketi, sevginizi başka bir boyuta taşıyacak.

Kırmızı gül 'aşk' demektir. 'Seni seviyorum' demenin en meşru şeklidir. Sevdiğinize kırmızı gül vererek sürekli onu düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.
Diğerlerine nazaran daha eski bir gül türü olup beyaz gülün anlamı yoğunlukla duruluk ve masumiyettir. Sağlık ve evlilik gibi kutsiyet atfedilen seremoniler için vazgeçilmezlerdendir. 

Beyaz papatyanın anlamı, saf, masum ve sonsuz sevgi demektir. Beyaz papatyalar aynı zamanda bolluk ve sıhhat anlamlarını da ifade eder. Yeni başlangıçları ve gerçek aşkı temsil etmesinden dolayı yeni aşk yaşayan çiftler birbirlerine beyaz papatya hediye edebilir.Papatya narin ve zarif güzelliği ile saflığı simgeler. Papatya mutluluğu da simgeler. Papatya çiçeği masumiyeti ve güzelliği simgelediği için gelin çiçeklerinde, gelin taçlarında en fazla kullanılan çiçek olma özelliğine de sahiptir. Papatyanın en bilinen özelliği "seviyor-sevmiyor" falında kullanılmasıdır.

Onu sizin için bir hayat kaynağı olarak gördüğünüzü anlatan kırmızı ve beyaz gül buketimiz ile biricik sevgilinizin yüzünde kocaman bir gülümseme bırakabilirsiniz.
Tüm özel günlerde, sizin için kutlamaya değer tarihlerde ya da güzelleştirmek istediğiniz günlerde tercih edebilirsiniz.

  • Kırmızı güller anlamlı bir hediye, Sevgililer Günü’nde, bir yıl dönümünde duyguları ifade etmek için mükemmel bir yoldur.
  • Aşkınızı kırmızı güllerden oluşan bu buketi hediye ederek ilan edebilirsiniz.
  • Siz uzakta olsanız bile sevdiklerinize sevginizi iletecek, her baktıklarında sizi hatırlamalarını sağlayacak bir hediyedir.


Not: Süsleme kağıdı stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Yükseklik : Yaklaşık olarak 35 ile 40 cm arası değişim gösterir

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp