1.035,00 TL
Ürün Kodu: NP391

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Aşkın Kırmızı İzi

25 kırmızı gülden oluşan bir buket oldukça etkileyici olabilir. Kırmızı güller genellikle aşkı, tutkuyu ve derin duyguları ifade etmek için tercih edilirler. 25 adet gülle hazırlanan buket oldukça göz alıcı ve anlamlı bir hediye olabilir.

Kırmızı güller, genellikle aşk, tutku, romantizm ve derin duyguların sembolü olarak kabul edilir. Yüzyıllardır kırmızı gül, en yaygın olarak sevgiyi ifade etmek için kullanılan çiçeklerden biri olmuştur. Aşkın ve tutkunun yanı sıra, sadakati, saygıyı ve derin duyguları ifade etmek için tercih edilirler.

Bu tür bir buketi genellikle sevgililer günü, yıldönümleri, evlilik teklifleri veya özel birisinin doğum günü gibi romantik ve duygusal günlerde hediye etmek için tercih edebilirsiniz. Kırmızı güller, karşı tarafa olan derin sevgi, tutku ve saygıyı ifade etmek için harika bir yol olabilir.

Gül sayısının önemi kültüre göre değişebilir. Bazı kültürlerde belirli gül sayıları belirli anlamları temsil edebilir. Örneğin, bazı yerlerde tek bir gül sevgiyi ifade ederken, 25 gül daha büyük bir duygusal ifadeyi simgeleyebilir.

Bu özel ve anlamlı buketi hediye etmek istediğiniz kişiye duygularınızı ifade etmek ve ona özel bir jest yapmak için harika bir fırsat olabilir.

Aşkın Kırmızı İzi buketimiz ; Sevgililer Günü, doğum günleri, yıldönümleri, anneler günü, düğünler gibi romantik ve duygusal anlamları olan günlerde tercih edilebilir. Aynı zamanda, özel birini mutlu etmek, teşekkür etmek veya moral vermek için de harika bir seçenek olabilir.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp