371,00 TL
Ürün Kodu: NP1475

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Beyaz Esintisi Hüsnüyusuf

Bu eşsiz buket, zebra desenli buket kağıdının heyecan verici atmosferinde, 3 adet canlı gerbera çiçeği ve hüsnüyusuf çiçeklerinin enerjik dansını yansıtıyor.

Zebra deseni, bu buketin ana temasını belirleyerek vahşi bir enerji ve kontrast yaratıyor. Zebra desenli buket kağıdı, doğanın gücünü ve zarafetini bir araya getiriyor.

Her bir gerbera çiçeği, enerji dolu renkleriyle zebra deseni üzerinde adeta bir ritim oluşturuyor. Hüsnüyusuf çiçekleri ise, ince yapısı ve zarafeti ile bu desenin tamamlayıcısı niteliğinde. Çiçekler, zebra deseninde dikkatlice düzenlenmiş ve adeta bir dansa çağrı yapar gibi bir araya getirilmiştir. Renklerin ve desenin uyumu, buketin görsel çekiciliğini artırır.

Zebra desenli kağıt, buketi sararak vahşi bir dokunuş katar. Desen, çiçeklerin doğal güzelliğini vurgularken aynı zamanda enerjik bir hava yaratır. 

Hüsnüyusuf çiçeklerinin dokusu ve gerbera çiçeklerinin enerjisi, buketi sadece görsel bir şölen olmanın ötesinde bir duyusal deneyime dönüştürür.

Bu zebra dansı, 3 gerbera ve hüsnüyusuf çiçeğinin vahşi desenli arka planında sergilediği enerjik dansla, doğanın gücünü ve çiçeklerin zarafetini bir araya getirerek benzersiz bir hikaye anlatıyor.

YORUMLAR


Ahmet aziz SEVİMER

25/04/2024

Çok iyi çok beğendim

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp