577,00 TL
Ürün Kodu: NP752

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Hüsnüyusuf Çiçeği Buketim

Ürün Detayları : 

Ürünümüz siyah kenarları gold detaylı buket kağıdına sarılı olup üzerinde beyaz kurdele ile süslenerek Adana Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimiz için özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır... 


Hüsnü Yusuf çiçeği, sahip olduğu taç yaprakları tek sıra halinde bulunan bir karanfil çiçeği çeşididir. Bu çiçeklerin bazıları bir başta yan yana onlarca çiçek açar. Çok iyi bilinen çiçeklerden biri olan karanfil gibi muhtelif renklerde, alacalı türleri de bulunan bir süs bitkisidir. 

Hüsnüyusuf çiçeği, görünümünden ilham alarak inceliği ve güzelliği simgeler. Öte yandan adında bulunan ‘hüsn’ kelimesi, güzellik, iyilik ve eksiksizlik anlamlarını taşımaktadır. Pembe, mor, beyaz, kırmızı ve bu renklerin tonlarında renklerde minik çiçekleri ile dikkat çeken Hüsnüyusuflar, birçok buket içerisinde tamamlayıcı olarak yer almanın yanında yalnız başlarına da buketler ve aranjmanlar içerisinde hazırlanarak etkileyici bir görünüm sergilerler.

Çiçekler, en yoğun duygularınızı ona en romantik şekilde aktarmanızı sağlar, hislerinize tercüman olur. Bazen "Seni seviyorum." demenin en güzel yoludur, bazen "Özür dilerim." demenin. Bazen de, hiç olmadık bir anda, sıradan bir günü güzelleştirmenin en zarif halidir. Siz de en sevdiklerinize güzel bir buket çiçek hediye etmek istiyorsanız ama ne alacağınıza karar veremediyseniz eğer Bir Buket Hüsnüyusuf çiçeğimizi tercih edebilirsiniz.


Rengarenk çiçekler ile hazırlanan bir hüsnüyusuf buketi ile onları mutlu edebilir, güne güzel başlamalarının sebebi olabilirsiniz.

Bitkinin bakımı nasıl olmalı? 

Güzel hüsnüyusuflarınızın ilk günkü canlılıklarını daha uzun süre koruyabilmesi için; çiçekleri aydınlık ama direkt olarak güneşle temas etmeyecek bir yere yerleştirmeli ve varsa dallarındaki yaprakları ve dikenleri temizlemelisiniz.

Bu özel çiçeklerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde ömrünü tamamlamak üzere olan çiçeğimizi buket kağıdından çıkararak görsel güzelliği devam ettirebiliriz.
  1. İçi su dolu bir vazoya koyun.
  2. Her gün suyunu değiştirin, buketinizin saplarını iki günde bir kesin.
  3. Direkt güneş ışığından koruyun.
  4. Vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave ederek canlılığını koruyabilirsiniz .


Yükseklik : Yaklaşık olarak 25 ile 30 cm arası değişim gösterir

Not: Süsleme kağıdı stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp