562,00 TL
Ürün Kodu: NP788

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Seramik Vazoda Seni Seviyorum Baskılı Pembe Ada Karanfillerim

Ürün Detayları : 


Ürünümüz beyaz seramik saksıda olup, içersinde pembe ada karanfili, hüsnüyusuf çiçeği, cipso ve yeşillik ile süslenerek siz değerli müşterilerimiz için Adana Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır...

Ürünümüz beyaz seramik vazoda üzerinde Seni seviyorum yazılı Sticker kullanılarak özel olarak hazırlanmıştır.

Karanfilgiller (Caryophyllaceae) familyasına ait bir çiçektir. Karanfil Akdeniz bölgesinde yaşayan ılıman ve sıcak iklim seven bir bitkidir.
Dallarının ucunda tek ya da toplu olarak çiçekleri bulunur. Farklı tonlardaki çiçekleri, oldukça dekoratif bir görüntüye sahiptir. Aynı zamanda kesme çiçek olarak da sıkça kullanılır.

Sadece bahçelerinizde değil, saksılar içinde balkonlarınızda da yetiştirebilirsiniz. Güzel kokulu karanfil çiçekleri, parfüm sektöründe de sıkça kullanılır. 
Toprak nemli kalacak şekilde sulama yapılmalıdır.

Çok yıllık, otsu bir bitkidir. Dalların ucunda tek tek ya da topluca, pembe, kırmızı ve beyaz tonlarında çiçekleri bulunur.
Kanaatkar bir bitkidir. Işık isteği fazladır. Güneşli alanlarda mutlu olur.

Pembe karanfil minnettarlık ve bir kadının sevgisi anlamına gelir.

Karanfil çiçeği çok güzel bir görünüme sahiptir. Birbirine dolanan yaprakları, sanki özenle tek tek iç içe geçmiş gibidir. Renkleri ve kokusu ile büyülenmeye hazırlandığınız bu özel çiçeğin özelliklerini inceleyelim:

  • Senede sadece iki defa çiçek açarlar.
  • Birden çok türü olduğu için birçok farklı görünüme sahiptir.
  • Çok yıllıklı bir taze bitki olduğu için her sene ekmenize gerek yoktur.
  • Karanfiller, soğuk ortamları sevmezler, bu nedenle oda sıcaklığını iyi ayarlamanız gerekir.
  • Çiçekleri toplamda beş adet yaprağa sahiptir.

Sevgi paylaştıkça çoğalan ve duydukça daha da mutlu eden bir duygudur. Sevgiyi paylaşmanın binlerce yolu vardır. Bunlardan en etkili olardan biri de elbette çiçeklerdir. Kimi zaman buket halinde kimi zaman da şık bir vazoda sunulan çiçekler, mutluluğu katlar. Sevdiklerinize en güzel dilek ve duygularınızı iletmek istediğiniz zamanlarda çiçekler gönderebilir, yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Hislerinizi olabilecek en içten, en samimi ve duygusal şekilde ifade edebilmenize yardımcı olabilecek, pembe karanfiller ile donatılmış sevgi dolu bir çiçek aranjmanı olan Sevgilime  Pembe Karanfil , sevdiklerinizi mutlu etmek için hazırlandı.

Yükseklik : Yaklaşık olarak 20 ile 25 cm arası değişim gösterir.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp