655,00 TL
Ürün Kodu: NP769

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Seramik Vazoda Aramıza Hoşgeldin Bebek Baskılı Hüsnüyusuf

Ürün Detayları : 


Ürünümüz beyaz seramik vazoda içerisinde mor, pembe ve beyaz  hüsnüyusuf çiçeği olup, Adana Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimiz için özenle ve  sevgiyle hazırlanmıştır...


Hüsnü Yusuf çiçeği, sahip olduğu taç yaprakları tek sıra halinde bulunan bir karanfil çiçeği çeşididir. Bu çiçeklerin bazıları bir başta yan yana onlarca çiçek açar. Çok iyi bilinen çiçeklerden biri olan karanfil gibi muhtelif renklerde, alacalı türleri de bulunan bir süs bitkisidir. 

Hüsnüyusuf çiçeği, görünümünden ilham alarak inceliği ve güzelliği simgeler. Öte yandan adında bulunan ‘hüsn’ kelimesi, güzellik, iyilik ve eksiksizlik anlamlarını taşımaktadır. Pembe, mor, beyaz, kırmızı ve bu renklerin tonlarında renklerde minik çiçekleri ile dikkat çeken Hüsnüyusuflar, birçok buket içerisinde tamamlayıcı olarak yer almanın yanında yalnız başlarına da buketler ve aranjmanlar içerisinde hazırlanarak etkileyici bir görünüm sergilerler.

Çiçekler, en yoğun duygularınızı ona en romantik şekilde aktarmanızı sağlar, hislerinize tercüman olur. Bazen "Seni seviyorum." demenin en güzel yoludur, bazen "Özür dilerim." demenin. Bazen de, hiç olmadık bir anda, sıradan bir günü güzelleştirmenin en zarif halidir. Siz de en sevdiklerinize güzel çiçek hediye etmek istiyorsanız ama ne alacağınıza karar veremediyseniz eğer  Hüsnüyusuf Zerafeti çiçeğimizi tercih edebilirsiniz.


Rengarenk çiçekler ile hazırlanan bir hüsnüyusuf buketi ile onları mutlu edebilir, güne güzel başlamalarının sebebi olabilirsiniz. 

Bir diğer ismi Hoş William olan Hüsnü Yusuf çiçeği anlamı ise çok özeldir. Karanfil ile aynı cinse sahip olan bu bitki mükemmellik, kahramanlık ve incelik anlamına gelmektedir. Ancak bu çiçeğin anlamı rengine göre de değişmektedir.

  • Beyaz Hüsnü Yusuf çiçeğinin anlamı; temizlik ve saflık
  • Mor Hüsnü Yusuf çiçeğinin anlamı; neşe ve içtenlik
  • Pembe Hüsnü Yusuf çiçeğinin anlamı ise sevgi ve şefkat olmaktadır.

Hüsnü Yusuf Çiçeği Özellikleri:

  • Kokusu oldukça az ama çok etkili olan çiçeğin insanlarda bıraktığı etki harikadır.
  • Üzerinde taşıdığı birden fazla renk uyumu ile çok yıllık bir bitkidir.
  • Genelde pembe ve beyaz olarak bilinse de mor ve kırmızı tonları da bulunmaktadır
  • İlgiyi seven ve oldukça nazlı bir süs bitkisi olan Hüsnü Yusuf çiçeği herkes tarafından dikkat çekmektedir.
  • Doğada ve kırlarda oldukça fazla olması, güzelliği ile büyülemesi çiçek düzenleme sanatında oldukça fazla kullanılmasına neden olmaktadır.
Yükseklik: Yaklaşık olarak 20 ile 25 cm arası değişim gösterir

Not: Ürünümüzde yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp