354,50 TL
Ürün Kodu: NP823

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Desenli Saksıda Kırmızı Güllerim

Ürün Detayları : 


Ürünümüz desenli eskitme beton saksıda olup içerisinde 5 adet kırmızı gül, lavanta, mor luna, mor pampas otu ve 3 adet yapay minik maantar ile süslenerek siz değerli müşterilerimiz için Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından sevgi ve özenle hazırlanmıştır.

Kırmızı gül 'aşk' demektir. 'Seni seviyorum' demenin en meşru şeklidir. Sevdiğinize kırmızı gül vererek sürekli onu düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.

Onu sizin için bir hayat kaynağı olarak gördüğünüzü anlatan kırmızı aranjmanımız ile biricik sevgilinizin yüzünde kocaman bir gülümseme bırakabilirsiniz.
Tüm özel günlerde, sizin için kutlamaya değer tarihlerde ya da güzelleştirmek istediğiniz günlerde tercih edebilirsiniz.
  • Kırmızı güller anlamlı bir hediye, Sevgililer Günü’nde, bir yıl dönümünde duyguları ifade etmek için mükemmel bir yoldur.
  • Aşkınızı kırmızı güllerden oluşan bu Kırmızı Gül Aranjmanımızı hediye ederek ilan edebilirsiniz.
  • Siz uzakta olsanız bile sevdiklerinize sevginizi iletecek, her baktıklarında sizi hatırlamalarını sağlayacak bir hediyedir.

Çiçeklerin içinde en eski ve en popüler tarihe sahip olan çiçek güldür. Şarkılar, şiirler, kitaplar güllerle anlatılan doludur. Aşıklar duygularını güllerle anlatmış, sevdiklerimizle, arkadaşlarımızla olan ilişkilerde gülün anlamı çok ayrı olmuştur.

Bir çok çeşidi bulunan güllerin hepsinin farklı bir dili, farklı bir anlatımı vardır. Söylemekte zorlandığımız sevgimizi, vermek istediğimiz hediyeye yüklemek istediğimiz anlamı hep güllerle hem de çok zarif bir şekilde anlatabiliriz.

Kırmızı güller öyle etkileyicidir ki birçok sanatçının kaleminde ve tablosunda yerlerini aldılar. Hatta almaya da devam ediyorlar. Renklerinin tılsımlı etkisinin yanı sıra yumuşacık olan yaprak dokuları kalpleri ısıtmaya yetiyor.

Gül, odunsu ve çok yıllık bir bitkidir. Güzel kokusu ve muhteşem kokusunun yanında meşhur dikenleri ile de bilinen gülün hemen pek çok çeşidi bu dikenli saplarla donanmıştır. Gösterişli yaprak şekilleri ve enfes renkleri bulunan gülün en çarpıcı rengi kuşkusuz "kırmızı gül"dür.

Birlikte olduğunuz kişiyle sorunlara bakışınız aynı, bulduğunuz çözümler aynıysa; gözlerine baktığınızda sevgiyi, dudaklarına baktığınızda özlemi, yanağına ve tenine dokunduğunuzda aşkı hissediyorsanız gül doğru seçenek.


Yükseklik: Yaklaşık olarak 15 ile 20 cm arası değişim gösterir

YORUMLAR


P.S.

21/12/2022

Müşteri temsilcisinden kuryeye kadar her süreç oldukça ilgiliydi çok teşekkür ederim bu kadar kısa sürede teslimat sağladığınız için

A.K.

20/12/2022

Bundan sonra tek adresim sizsiniz her şey için gerçekten çok teşekkür ederim

M.S.

21/12/2022

Çok beğendim ilginize teşekkür ediyorum efendim iyi satışlarınız olsun

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp