Seramikte Pembe Lilyum ve Hüsnüyusuf

771,00 TL
Ürün Kodu: NP839

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Pembe Lilyum ve Hüsnüyusuf Zerafeti

Ürün Detayları :


Ürünümüz beyaz seramik vazoda olup, içerisinde 4 adet pembe lilyum, hüsnüyusuf çiçeği, lavanta, pampas otu ve sarı luna ile süslenerek siz değerli müşterilerimiz için Hatay Çiçek Tasarım Ekibimiz tarafından özenle ve sevgiyle hazırlanmıştır...

Latince "liliaceae" olarak bilinen lilyum çiçeği zambakgiller familyasından güzel kokulu bir çiçektir. 

Lilyum çiçeği doğumu ve masumiyeti simgelemektedir. Diğer bir adı zambak olan lilyum çiçeği aynı zamanda adanmışlığı ve saflığı simgeler. Pek çok kültürde hemen her rengiyle yer edinebilmiş olan zambak çiçeği özel bir çiçektir. Binlerce yıldır bilinmektedir ve ülkemizde asaleti de simgelediğine inanılır.Eşi benzeri bulunmaz güzellikte olan lilyumları siz de sevdiklerinize gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz. Hediye ettiğiniz kişi için hem hoş bir jest olacak hem de aranızdaki ilişkinin masumiyetini verdiğiniz çiçekler sembolize edecektir.

Çiçekler, hoş kokuları, rafine biçimleri ve birbirinden güzel renkleri ile ruha huzur ve mutluluk veren bir parça doğadır. Yüzyıllardır çeşitli eserlerde çiçeklere anlamlar yüklenmiş ve günümüze kadar gelen bu kadim bilgiler ışığında lilyum çiçeğinin de farklı anlamları olduğu bilinmektedir. 

Pembe lilyum: Pembe lilyum özellikle buketler ve çok güzel aranjmanlarda kullanılmaktadır. Hem çok güzel görünmesi ve hem de muhteşem kokusu ile sıklıkla tercih edilen pembe lilyum "sadakat ve şefkat"i simgelemektedir. Bu nedenle de pembe lilyum hem sevgiliye hem de anne, baba ve yakın bir dosta çok rahatlıkla gönderilebilir.

Lilyum çiçeği, güneş ışığını doğrudan ve dik şekilde almayacağı bir yerde durmalıdır. Bulunduğu ortam filtrelenmiş gün ışığı alacak şekilde aydınlık olmalıdır. Günde 3 saat kadar güneş almasında herhangi bir sakınca yoktur. 

Hayat, güzelliklerini sunmak için bizlerin harekete geçmesini bekler. Bir adım atmak, yaşanacak güzel günlerin ilk müjdesidir. Şık bir çiçek gönderimiyle ilk adımı atın ve arkanıza yaslanıp güzel günleri beklemeye başlayın...

Not: Aranjmanda yer alan çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar ortamına bağlı olarak 1-2 gün içerisinde açabilmektedir.

Yükseklik : Yaklaşık olarak 20 ile 25 cm arası değişim gösterirSON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp