465,00 TL
Ürün Kodu: NP1513

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Tutkulu Kırmızı Karanfil

Bu muazzam düzenleme, silindir cam vazoda sergilenen 9 adet kırmızı karanfil ile 2 adet kuru limon ve çekici bir sap bağlama ile zarafetin ve tutkunun şiirini sunuyor.

Kırmızı rengin çarpıcı derinliği, bu düzenlemenin kalbinde yer alarak aşkın, tutkunun ve enerjinin tam anlamıyla bir şölenini yaratır. Kırmızı karanfiller, bu duygusal dansa canlılık katarken, kuru limonlar ve sap bağlama ile tam bir uyum içinde parlar.

Kırmızı karanfiller, zarif yapıları ve tutkulu tonlarıyla aşkın simgesidir. Çiçeklerin doğal güzelliği, düzenlemeye zarafet ve romantizm katar.Kırmızı karanfiller, silindir cam vazonun içinde adeta bir dans sergilercesine özgürce yerleştirilmiştir. Kuru limonlar ve sap bağlama, düzenlemenin hareketini desteklerken organik bir dokunuş ekler.

Şeffaf silindir cam vazo, çiçekleri kusursuzca sergilerken izleyicilere zarafetin içsel bir yolculuğunu sunar. Camın şeffaflığı, düzenlemenin tüm güzelliklerini ön plana çıkarır.

Çiçekler, kuru limonlar ve sap bağlama arasındaki boyut ve dengeli asimetriler, düzenlemenin göz alıcı bir dengeye sahip olmasını sağlar. Her detay, izleyicinin hayranlık uyandıran bir bütünlük hissetmesini sağlar.

Bu göz kamaştırıcı düzenleme, silindir cam vazoda 9 adet kırmızı karanfil ile 2 adet kuru limon ve çekici sap bağlama ile aşkın, tutkunun ve zarafetin şiirini anlatıyor.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp