632,50 TL
Ürün Kodu: NP1634

Bu ürünle beraber alabileceğiniz ek ürünler

Zarif Lilyumun Karanfilleri

Şeffaf camdan yapılmış konik bir vazo, bu zarif düzenlemenin temelini oluşturur. İçine yerleştirilmiş beyaz taşlar, hem görsel bir zemin sağlar hem de aranjmanın diğer renkli öğeleriyle kontrast oluşturur.

Turuncu pampaslar, vazoya hareket ve canlılık katar. Lavanta demetleri, hoş bir koku yayarak ortama ferahlık ve huzur verir. Kuru limon dilimleri ise tatlı bir aroma ve canlı bir renk katarken, aranjmanı enerjik ve neşeli bir hale getirir.

Üç beyaz lilyum, aranjmanın göz alıcı odak noktasını oluşturur. Zarif ve büyük çiçekleriyle bilinirler ve berrak beyaz renkleriyle diğer unsurlarla uyum sağlarlar. Lilyumlar, saflığı ve asaleti temsil ederler ve aranjmana zarif bir dokunuş katarlar.

Beş adet kırmızı karanfil, aranjmana tutkulu bir renk katıyor. Zarif yaprakları ve canlı kırmızı renkleriyle dikkat çekerler. Karanfiller, aranjmana romantizm ve tutku katarak, genel görünümü zenginleştirirler.

Bu düzenlemeye eklenmiş bir Damak Çikolata, tatlı bir sürpriz ve lezzetli bir ayrıntı sağlar. Çikolata, diğer doğal ve renkli unsurlarla uyumlu bir kontrast oluştururken, görsel olarak da dikkat çeker ve izleyiciyi davetkâr bir lezzet yolculuğuna çıkarır.

Bu kombinasyon, doğanın renklerinin ve lezzetli bir çikolatanın muhteşem bir birleşimidir. Her bir öğe, bir araya geldiğinde göz alıcı bir düzenleme oluşturur ve izleyicilere hem görsel hem de duyusal bir deneyim sunar.

NOT:Aranjmanda yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir.Kapalı lilyumlar ortamına bağlı olarak 1-2 gün içerisinde açabilmektedir.

SON GEZDİKLERİNİZ

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

Hesap Menu 0 0 TL
  WhatsApp